کد خبر: ۷۱۸۲۱
۵۵۳ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

مشاور وزیر ارشاد:

جای جای ایران اسلامی سرشار از روح ایثار و فداکاری است

مشاور وزیر ارشاد گفت: سرزمین شکوهمند ایران اسلامی به یمن وجود آسمانی شهدای گرانقدر سرشار از روح ایثار و فداکاری است.
 وی در مصاحبه ای با تقدیر از اقدام فرماندار ویژه شهرستان افزود: اقدام مسئولانه و مدبرانه فرماندار میانه در تاسیس دبیرخانه دائمی جایزه مردمی فداکاری، شایسته و قابل احترام است و امیدوارم الگویی موثر در خدمت به فرهنگ ایثار، موفق باشد.
حجت الاسلام محمدعلی انصاری با تأکید بر همکاری و حمایت کامل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از دبیرخانه جایزه فداکاری بیان کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت یازدهم، توان مضاعفی برای ترویج ایثار و مقاومت گذاشت، به نحوی که اختصاص بودجه و  اجرای برنامه در این حوزه طی چهار سال اخیر،بیش از این مجموع فعالیت های ده ساله بوده و ما معتقدیم این همت و توجه همچنان ادامه یابد.
وی حمایت از ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت را از وظایف ذاتی وزارت متبوع خود دانست و افزود: از فرماندار میانه برای توجه به ترویج فرهنگ فداکاری، تقدیر کرده و از اقداماتی که موجب عزت ایثارگران و فداکاران و ترویج عملی فرهنگ ایثار و فداکاری شود، قویاً حمایت می کنیم.
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اشاره به برنامه های خانه فرهنگ و ایثار و مقاومت، فعالیت دبیرخانه دائمی جایزه فداکاری را کاملاً هم راستا با اهداف این خانه دانست و گفت: همه ما متعهد به ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری در جامعه با همفکری، همدلی و هماهنگی همه جانبه هستیم، اما باید از موازی کاری و کارهای پراکنده پرهیز کرد .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۲/۳ ۱۸:۳۴

عادت غیرمتعارف مسولین نظارت فرمانداری استفاده ناکارآمد از هزینه های دولتی ادارات سرویس وماشین ادرارات در راستای انتخابات: ودخالت ریس ادرات در جریان انتخابات

۹۶/۲/۲ ۱۷:۲۸

این سخنان کی وکجا ایرادشده

اخبار روز