کد خبر: ۳۵۲۷۲
۲۳۲۴ بازدید
۹ دیدگاه (۹ تایید شده)

عدم اجراء وعده های انتخاباتی؛

فراموشی وعده ها یا ناتوانی در اجراء؟!

۱۳۹۳/۱۱/۲۸
۲۲:۵۲

روزی روزگاری شهری در گوشه ای از سرزمین پهناور ... بود که موعد انتخابات در آن فرا رسیده بود. تعدادی از کاندیداها برای جلب نظرات و آراء توده مردم سخن از وعده ها و برنامه هایشان برای آبادانی و توسعه آن شهر داشتند.

 کاندیدی وعده میداد من مشکلات راههای شهر و روستاهایتان را حل می کنم، کاندیدی وعده میداد من مشکلات اهالی هنر را حل می کنم و ... اما در میان این کاندیداها و وعده ها ، وعده هایی که یکی از کاندیداها میداد بیشتر به چشم می آمد و در نظر توده مردم جلب توجه می کرد! ایشان وعده ایجاد اشتغال برای تمام جوانان و بیکاران شهر را میداد و میگفت اگر کسی برای موفقیت من در انتخابات کمک کند برود و  در دفتری که برای درخواست های مردم ایجاد کرده ام مشخصات و مدرک تحصیلی خود را ثبت کند! اگر در انتخابات پیروز شوم تمام جوانان و بیکاران شهر را سر کار می گذارم!

بعد از مدتی صحت سخنان آن کاندید قبلی و منتخب فعلی مشخص شد بلی ایشان تمام آن جماعت را سر کار گذاشت!!! البته به غیر از یک دایره محدود از اطرافیان و آشنایان!

به نظر شما این داستان واقعیست یا ساخته و پرداخته ذهن نویسنده است؟

قضاوت با شماست.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۲/۸ ۱۶:۴۷
برادر بزرگوار عملکرد های نمایندگان محترم را باید از خودشان یا روابط عمومی دفاتر آنها جویا شوید، اگر مطالب نگارشی اینجانب را نیز مورد مطالعه قرار دهید متوجه می شوید که ما نیز به روند موجود انتقاد داشته و خواستار پاسخگویی نمایندگان محترم در مورد عملکردشان در این مدت بودیم که...
۹۳/۱۲/۸ ۱۴:۵۶
دوست عزیز آقای علیزاده شاید شما بهتر از بنده نسبت به عملکرد نمایندگان در سه سال گرشته اطلاع داشته باشید دز صورت امکان عملکرد ها را بیان نمایید. که برای چند نفر اشتغال فراهم شده و آب شرب میانه چند % پیشرفت فیزیکی داشته و چند کیلومتر از جاده چهار باند سرچم میانه به بهره برداری رسیده و چندین کارخانه کوچک و بزرک و تولیدی به افتتاج رسیده و جوانان شهرستان میانه مشغول به کار شده اند و...
۹۳/۱۲/۷ ۲۳:۲۹
با سلام و عرض ادب دوست عزیز: من نیز قصد طرفداری از کسی را ندارم، لذا کاندید انتخاباتی نباید یک حرف و بلوف به این بزرگی را برای خوشایند مردم عوام بزند که فردا روز پس از انتخاب شدن نتواند به آن وعده ها جامه عمل بپوشاند!
۹۳/۱۲/۷ ۲۲:۵۵
به نظر شما کدوم نماینده وعده دروغین داده .آیا هردو یا یکی از آنها. اگر یکی از آنها وعده دروغین داده پس اون یکی موفقتر عمل کرده .بیایید بینک بین اله مقایسه کنید کدوم یک از آنها عملکرد موفقی داشته بسنجیم و به مردم هم بشناسانیم تامردم در سال آینده انشاله به نماینده ای که توانمند بوده و عملکرد خوبی دارد رای دهند در غیر اینصورت به هیچکدام
۹۳/۱۲/۲ ۰۱:۵۵
با این روند عوام فریبی ، متن بنر در آینده نزدیک ::::: شرکت در مجلس جشن ختنه فلان حاجی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۹۳/۱۱/۲۹ ۱۷:۱۴
بلی ایشان تمام آن جماعت را سر کار گذاشت!!! و ایشان نه تنها تمام آن جماعت را سر کار گذاشت بلکه کل شهر را سرکار گذاشته!!! نویسنده هم احتمالا شام زیاد خورده سر دلش سنگین شده(با پوزش از نویسنده). سخت نگیر. تا بوده چنین بوده.
۹۳/۱۱/۲۹ ۰۸:۵۵
م ع.م وعده های او دروغین بود هزار وعده خوبان یکی وفا نکرد
۹۳/۱۱/۲۹ ۰۶:۳۲
صالح وطالح متاع خویش نمودند /تاکه قبول افتد وکه درنظر اید
۹۳/۱۱/۲۹ ۰۱:۲۳
کدام کاندید؟

اخبار روز