کد خبر: ۴۲۴۷۰
۲۱۶۰ بازدید
۳ دیدگاه (۳ تایید شده)

معضل بیکاری جوانان شهرمان سوژه داغ انتخابات پیش رو!

۱۳۹۴/۳/۲۹
۱۲:۵۸

جوانان تحصلکرده و یا افراد جویای کار شهرمان همیشه و در نزدیک هر انتخاباتی نقش پر رنگی را در جریان تبلیغات انتخاباتی بر عهده دارند، حال اشخاصی برای فعالیت ممکن است دنبال گزینه های دکتر و پروفسور و مهندس بروند و افرادی نیز دنبال...

در این میان نقش کاندیداها را چگونه میتوان در آرایش قبل از انتخابات در جهت استفاده بهینه از افراد و بعد از انتخابات در نقش "سن کیمسن من کیم" مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار داد؟!

در عالم واقعیت افرادی ممکن است به جای گرفتن قول یعنی همان " وعده سر خرمن" پای میز مذاکره نشسته و قبل از هر اقدامی پاداش خدمت و فعالیت خویش را از پیش دریافت نمایند و گروه دوم نیز بعد از انتخابات به دنبال کاندیداهای پیروز یا شکست خورده متواری باشند!

با توجه به چگونگی چیدمان این فعالیت ها و ... چگونه میتوان نتیجه گرفت مشکل بیکاری که اساسی ترین و ابتدایی ترین نیاز هر جوان یا شخص جویای کار در شهرمان است برطرف شود و جلوی مهاجرت های فزاینده همشهریان عزیز جویای کار گرفته شود؟!

با توجه به جمیع این مسائل ساده ترین راه حلی که "ممکن است" به بهبود اوضاع  شهر کمک کند فرستاندن دو نماینده متحد به مجلس است"قدیمنن دییللر بیر ال دن سس چیخماز" که صدالبته دو نماینده متحد میتوانند کارهای بسیار بزرگ و ماندگارتری در شهر انجام داده و به یادگار بگزارند تا دو...

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۳/۲۹ ۱۹:۳۲

[quote name="دکتر سلیمان جمشیدی"] این قضیه که دو نماینده بایستی تعامل و انحاد داشته باشند، دغدغه اکثریت شهروندان میانه ای است. مسلماٌ کسانی که پتانسیل تعامل بیشتر را داشته باشند از بیشترین شانس برخوردار خواهند بود. نباید شرح وظایف نمایندگان را هم از نظر دور داشت که ادعاها و وعده ها بایستی با آن ها منطبق باشد. اگر وظایف نمایندگان بر همه عیان باشد، انتظارات این چنینی مثل ایجاد اشتغال برای همه جوانان هم تخفیف خواهد یافت و کسی با این حربه نمی تواند از این قشر سو استفاده کند. [/quote] با سلام و احترام سخنان جنابعالی کاملا درست و بجاست، متاسفانه سطح آگاهی در تمام اقشار جامعه تا به آن حد نرسیده است که متوجه شرح وظایف و حیطه اختیارات نماینده ها و... شوند، تا با سخنان پوپولیستی و دل فریب آنها گول نخورند!

۹۴/۳/۲۹ ۱۹:۲۴
این قضیه که دو نماینده بایستی تعامل و انحاد داشته باشند، دغدغه اکثریت شهروندان میانه ای است. مسلماٌ کسانی که پتانسیل تعامل بیشتر را داشته باشند از بیشترین شانس برخوردار خواهند بود. نباید شرح وظایف نمایندگان را هم از نظر دور داشت که ادعاها و وعده ها بایستی با آن ها منطبق باشد. اگر وظایف نمایندگان بر همه عیان باشد، انتظارات این چنینی مثل ایجاد اشتغال برای همه جوانان هم تخفیف خواهد یافت و کسی با این حربه نمی تواند از این قشر سو استفاده کند.
۹۴/۳/۲۹ ۱۴:۰۶
به نکته بسیار مهمی اشاره کردی برادر.

اخبار روز