کد خبر: ۷۴۶۳۲
۲۶۶۱ بازدید
۵۴ دیدگاه (۴۳ تایید شده)

ای كاش همانند شما چند مسئول ديگر نيز داشتيم، اگر داشتيم ديگر چه غم داشتيم!

۱۳۹۶/۵/۳
۱۷:۰۹

خدمت بدون منت فكر ميكنم بهترين جمله در توصيف خدمات و زحمات شبانه روزی اين مرد با اخلاق و متواضع باشد. كسی كه با وجود ديدن کم لطفی ها و ناملايمتی های بسيار بدون هيچ گونه ادعايی با جان و دل و عشق و علاقه بر حل مسائل و مشكلات جاری دانشگاه و مديريت بی نقص تمامی امور زير نظرش و ارتقاء همه جانبه سازمان متبوعش تلاش مي نمايد و قدم های مستحكم و بزرگی برميدارد.

مردی كه هميشه با رويی باز و لبخندی گشاده آماده حل مسائل و مشكلات تمامی مراجعه كنندگان است بدون توجه به اينكه اين فرد از طرف فلانی سفارش شده يا فرزند كيست برادر كيست و... در چشم او همه با يك ديد نگريسته ميشود با اين نگاه كه این شخص همشهری من است فرقی نميكند کم توان باشد يا غنی ،پير باشد يا جوان و... چون در اول و آخر هر كاری رضايت خداوند در نظر او متجلی ميگردد

( عبادت بجز خدمت خلق نيست)

مردي كه موقع صحبت کردن در مورد اقتصاد شهر و وضعيت جوانان شهرمان بغضش ميگيرد و بفکر فرو میرود. زمانی که از ایشان به عنوان یک صاحب نظر و متخصص در زمینه اقتصاد و کشاورزی در مورد آینده شهر از لحاظ اقتصادی و معیشت همشهریان سخن به میان می آوریم و پرسش مینماییم با آگاهی خاص و بينش بسيار دقیق و گسترده ای شروع به تجزيه و تحليل تك به تك زیرساختها ،فرصتها و امكاناتی كه در شهرمان وجود دارد و ميتواند ريشه بيكاری را در شهرمان بخشكاند سخن ميراند و از مهاجرت سيل گونه جوانان از ديار و شهر خويش و به غربت رفتن این جمعیت مولد و خلاق افسوس بسیار ميخورد.

ميانه شهري با تاريخي بيش از هزاران سال اكنون در چه وضعيتی است؟!!!

آیا این است استحقاق میانه و جوانان میانه ای؟!!!

زمانی که هدف و شعار سال توسط مقام معظم رهبری مزین به سال(اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال) میگردد نیاز به وجود و استفاده از همچنین مدیران جهادی برای تحقق این شعار و هدف والا بیش از پیش احساس میگردد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۵/۱۱ ۱۳:۱۷

با عرض سلام و احترام خدمت همشهری عزیزمان

برادر عزیز و بزرگوار زمانی که شخصی با جان و دل و خارج از حیطه وظایف و مسئولیت خویش و بصورت شبانه روزی نیز برای ارتقاء سازمان متبوعش و حل مشکلات مردم از هیچ تلاشی دریغ نمیورزد جای تقدیر و تشکر ویژه دارد، کوته نگری و حسد تا بکجا میخواهد ادامه داشته باشد؟! همین شیوه رفتاری آقایان است که میانه را به اینجا رسانده است !!! 

جهت اطلاع میانالی عزیز هیچ خبری از تخصیص واحد و... برای کسی نیست، همین حسدها است که باعث پسرفت و درجا زدن شهرمان شده است.

البته تقصیر شما هم نیست چون حرف حق جواب ندارد برادر

آرزوی توفیق برایتان دارم.

۹۶/۵/۱۱ ۰۸:۵۱

برای انجام وظیفه تشکر لازم نیست الا این که منفعتی در بین باشه!!!!مثال ارائه جند واحد درسی به عزیران!!!!وگرنه معاون مالی دانشگاه جناب دکتر رسولی به مراتب از ایشون لایق تر ودر خور سپاسند،ولی کو تقدیر؟؟؟؟؟

۹۶/۵/۱۰ ۱۸:۱۶

با تشكر از زحمات چندين ساله جناب دكتر اجلى در راستاى خدمت به دانشجويان بر .شهریه دانشگاه بسیار زیاد است، مسئولان امر اگر میخواهند دانشگاه رونق گذشته را پیدا کند باید در مورد شهریه زیاد، امکانات کم و کیفیت آموزشی پایین تجدید نظر اساسی بکنند.

۹۶/۵/۹ ۱۰:۲۹

اخلاق نیکو از صفات والای انسانی است که امیدواریم همه مسئولان نیز دارای چنین صفاتی باشند. انشا الله

۹۶/۵/۹ ۰۸:۳۰

ضمن تشکر از متن زیبای دوست عزیزم مهندس علیزاده، از زحمات جناب دکتر اجلی برای شهرمون کمال تشکر و قدر دانی رو دارم

۹۶/۵/۹ ۰۰:۳۵

متاسفانه شهریه دانشگاه آزاد برای افراد کم توان کمی زیاد است،لذا اگر شرایطی فراهم گردد تا برای این قشر امکانات و تسهیلات ویژه ای جهت تحصیل فراهم گردد بسیار کار نیکو و پر ثمری رخ خواهد داد.

۹۶/۵/۸ ۲۳:۱۸

آقای دکتر اجلی زحمات زیادی برای دانشگاه آزاد میانه کشیده ولی مهمترین نکته درباره ایشان اخلاق خوب آقای دکتر هست

۹۶/۵/۸ ۲۳:۱۱

باسلام
انصافا ایشان انسان بسیار شریف و پرتلاش و انتقادپذیری هستند به همین دلیل نیز ذکر یک انتقاد را برخود لازم میدانم:
آقای دکتر اجلی لطفا با برنامه ریزی ها و مدیریت بی نقصتان طوری سیستم آموزشی را مدیریت و برنامه ریزی نمایید تا سیستم آموزشی و نحوه تدریس اساتید به سمت عملی شدن و درگیر شدن بیشتر دانشجویان با حوزه کسب و کار تطابق داشته باشد،طوری که فردا روز دانشجویی که از دانشگاه فارغ التحصیل میگردد و وارد بازار کار میگردد علاوه بر دانش نظری علم عملی مرتبط با رشته خویش و حوزه کسب و کار را نیز فرا گرفته باشد،متاسفانه الآن اینچنین نیست!

۹۶/۵/۸ ۲۰:۱۱

الحق والانصاف میانه استحقاق بهترینها را دارد، انشالله با تلاش تک تک ما همشهریان میانه را به جایگاه واقعیش برسانیم اندکی همت و اتحاد لازم است.

۹۶/۵/۸ ۱۹:۵۸

لطفا نظارت بیشتری بر نحوه پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع توسط تعدادی از کارشناسان آموزش اعمال گردد.

۹۶/۵/۸ ۱۲:۰۱

سلام♥
ضمن تشکر از زحمات ایشان نکته ای را باید یادآورشم : لزوم توجه به کیفیت آموزش امرے حیاتی است که این مهم در زیر سایه استفاده از اساتید مجرب و با تجربه حاصل گردد.

۹۶/۵/۸ ۱۰:۱۳

با تشکر از متن عالی مهندس علیزاده. آرزو دارم وطنم ایران و بخصوص شهر مادریمان میانه پله های پیشرفت رو سریعا طی کند تا در همه عرصه ها با تلاش و کمک مسولین و مدیریت جهادی اون ها یکی از شهر های پیشرفته تبدیل بشیم و این ارزو شدنی است اگر خودمان رو باور داشته باشیم

۹۶/۵/۸ ۰۲:۰۹

با تشکر از متن ارزشمند جناب مهندس علیزاده ، استاد گرانقدر و عالی. بنده هم به نوبه خودم از زحمات جناب دکتر اجلی که انصافا باعث رشد دانشگاه آزاد شهرمون شدن قدردانی میکنم و من الله توفيق.

۹۶/۵/۸ ۰۱:۰۲

دکتر جان دوست دارم خیلی زیاد

۹۶/۵/۷ ۲۳:۱۷

خدمات دکتر علی الخصوص برای دانشجویان قابل ستایش است.

۹۶/۵/۷ ۱۸:۱۲

ضمن تشکر از مهندس علیزاده از بابت این مقاله .آقای دکتر اجلی تحولی را که در دانشگاه انجام دادند هیچ کسی تا به حال نتوانسته بود.

۹۶/۵/۷ ۱۶:۵۷

زحماتی که ایشان به عنوان معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی در چند سال اخیر کشیده اند بسیار زیاد و چشمگیر میباشد برای نمونه یک رقم از نتایجی که زیر سایه زحمات و مدیریت با کفایت ایشان در دانشگاه به بار نشسته آوردن رشته های تاپ و پرطرفدار میباشد...

۹۶/۵/۵ ۲۳:۱۲

با عرض سلام و احترام

جهت اطلاع کاربر گرامی امکان تعلق دادن تخفیف مالی و... به دانشجویان در حوزه اختیارات ریاست هر واحد دانشگاهی است.

۹۶/۵/۵ ۲۲:۳۶

با مردم و در میان مردم بودن بهتر هست آقای دکتر اجلی با دانشجویان و همکاران و کارکنان ادارات ارتباط حسنه داشته که کمتر کسی صفات خوبی را دارد درست است که جوان است ولی مشکلات دانشجویان را بهتر می فهمد
مدیران یا روسا نسبت به مجموعه خود تام الختیار هستند منظورم اینست نسبت به شهریه دریافتی از دانشجویان اختیار تام دارند و میتوانند درصدی از آن را برای دانشجویانی که مشکل مالی دارند تخفیف دهند بینک بین اله بفرمایید به چندین نفر از دانشجویان تخفیف شهریه داده اند من که میگم به هیچ کس .
ولی در دانشگاه های دیگر تخفیف میدهند تا دانشجو جذب کنند و شهر ی پر رونق داشته باشند خواهشمند است در اینمورد نظر دهید

۹۶/۵/۵ ۲۲:۳۰

ضمن احترام به دکتر اجلی، بدون بحث درباره ایشان، بر سر رئیس فعلی دانشگاه بحث می کنم:

شما از بین این 4 نفر کدامیک را برای مسئولیت های میانه انتخاب می کنید:

1 ـ بومی باکفایت

2 ـ بومی بی کفایت

3 ـ غیربومی باکفایت

4 ـ غیربومی بی کفایت

تردیدی نیست که همه دوست دارند یک بومی باکفایت مدیر شهرستانی باشد اما مدیر غیربومی باکفایت نیز ما را راضی می کند. آنچه موجبات دلسردی است مدیر بومی بی کفایت است و آنچه موجب حقارت است حضور یک مدیر بی کفایت غیربومی است.

در مورد دانشگاه آزاد میانه از آنجا که از سالیان طولانی این محیط را آشنایی دارم، به جرأت می توان گفت که بعد از دکتر رجایی در اوایل راه اندازی این دانشگاه، کسی به اندازه دکتر سلیمی در این دانشگاه مفید و فعال نبوده است. ایشان برخلاف رئیسان قبلی که هفتگی یک روز در میانه حضور سست و ضعیف داشتند با حضور فعال و باعلاقه خود در میانه، بسیاری از فسادهای دانشگاه را جمع کرد و با حضور و نظارت خود مانع از سوءاستفاده مدیران میانی دانشگاه شد.

آنهایی که سوءاستفاده های گسترده دانشگاه را فراموش کرده اند مقاله زیر با 20 هزار بازدید و بیش از 700 کامنت را مرور کنند تا بدانند چه بلایی بر پیکر نحیف این دانشگاه آوردند.

پنهان شدن این افراد پشت سر احدی از نمایندگان میانه، آن تخلفات و سوء استفاده ها را پاک نخواهد کرد و اگر نیاز باشد عیانتر و واضحتر افشا خواهند شد.

https://vom.ir/naebi/posts/12822

۹۶/۵/۵ ۱۴:۱۱

نمونه همین شخص در دانشگاه فنی مهندسی میانه هم هستند که با وجود غیر بومی بودن زحمات خیلی زیادی میکشند
جناب آقای دکتر عبدی ریاست دانشکده فنی مهندسی واقعا از جان مایه میذارن با اینکه هیئت علمی دانشگاه تبریز و مدیر گروه هستن ولی همیشه بیشترین حضور در دانشگاه دارند و زحمات فراوان میکشند

۹۶/۵/۴ ۱۳:۵۳

با سلام آقاي دكتر خواني علي
اگر به نظرتان اعتقاد داريد لطفاً غلط هاي املايي خويش را اصلاح فرماييد. ممنون مي شويم
با احترام

۹۶/۵/۴ ۱۲:۱۶

یاشاسین آذربایجان اوشاخلارین

۹۶/۵/۴ ۱۲:۰۸

انصاف داشته باشیدوقتی آقای مهندس قره داغی ازمدیران ارشدواحدبودند دکتراجلی دانشجوی واحدبودنددرثانی استعدادهرکس درزمینه های مخصوصی شکوفامیشود

۹۶/۵/۴ ۱۱:۲۴

بسمه تعالی

با سلام و احترام.

به جد می توان اظهار داشت که جناب دکتر خلیل اجلی آشنایی منحصر به فردی با سیستم دانشکاه آزاد دارند و به تمام زیر و بم آن واقفند و واقعا می توان گفت بیشتر پیسرفت های واحد میانه در این سالها خصوصا در بخش آموزشی مرهون تلاش ها و تفکرات این مرد بزرک می باشد.

۹۶/۵/۴ ۱۱:۰۷

کامران جان شما هم می توانستید مثل ایشان ترقی کنید ...

۹۶/۵/۴ ۰۹:۴۲

واقعا بنده هم به دکتر اجلی افتخار میکنم

۹۶/۵/۴ ۰۹:۰۸

جناب  دکتر اجلی  شخصی  موفق  و لایق هستند ان شالله و به امید خدا همیشه سربلند و پیروز باشند

۹۶/۵/۴ ۰۹:۰۵

یاشاسین دکتر اجلی

۹۶/۵/۴ ۰۸:۴۵

جا دارد نام یکی از همشهریان هم بنام دکتر رجایی آورده شود که مدیریت دانشگاه آزاد ابهر را عهده دار بودند و در حال حاضر ریاست دانشگاه ازاد زنجان را عهده دارند از دانشجویان دانشگاه ابهر خیلی شنیده ام که تعریف و توصیف میکردند بخصوص تهرانی و مرکز نشینان

۹۶/۵/۴ ۰۸:۲۸

با سلام آقای دکتر اجلی مردی شریف و شجاع و مدیری لایق هستند . و مایه دلگرمی دانشجویان هستند همیشه خوش برخورد و خوش سلیقه

۹۶/۵/۴ ۰۸:۲۷

ایشان خیلی قوی هستند.بیش ازاندازه قوی هستند

۹۶/۵/۴ ۰۷:۴۷

واقعا دكتر اجلي جرو مسئولين مردمدار و كاربلد شهرمان هستند.اميدوارم تنگ نظريها در ميانه تموم بشه و از افراد لايق همچون ايشان استفاده بشه .

۹۶/۵/۴ ۰۶:۵۷

دلگرمی همه دانشجویان دانشگاه میانه

۹۶/۵/۴ ۰۰:۱۹

دکتراجلی باید رییس دانشگاه باشد چون لیاقتش رو دارند

۹۶/۵/۳ ۲۳:۲۸

با عرض سلام،ادب و احترام

جناب استاد احمدزاده بسیار ممنون از بنده نوازیتان، شاگردی در محضر حضرتعالی افتخار بزرگی برای ماست.

۹۶/۵/۳ ۲۲:۲۹

جناب علیزاده با سلام از این که در مورد این مرد و شخصیت بزرگ شهرمان جناب آقای دکتر اجلی قلمفرسایی کردید جای تشکر و قدر دانی است . بنده یکبار افتخار دیدار با این مرد شریف و دانشمند را داشتم یکی از مردان نیک و بزرگ و با افتخار شهرمان یافتم و آرزو میکنم در تمام مراحل زندگی موفق باشند ارادتمند جاوید احمدزاده

۹۶/۵/۳ ۱۹:۱۰

انسان های بزرگ همواره در اندیشه دیگرانند و دل در گرو خدمت به مردم می نهند.

خوشا آنان كه گوى خدمت به مردم را از رقيبان مى ربايند و در دفتر خدا، امتياز بيشترى براى خود، ثبت مى كنند.

۹۶/۵/۳ ۱۸:۵۹

دکتر اجلی را باید بجای فرهاد رهبر بزارند

۹۶/۵/۳ ۱۸:۳۰

ای کاش نام و سمت ودیدگاههای ایشان را مشروح بیان می داشتید تا بهتر آشنا می شدیم

۹۶/۵/۳ ۱۸:۲۰

دکتر اجلی گزینه خیلی خوبی هست برای مدیریت دانشگاه. ولی نظر چند نفر شرط هست که ایشون انتخاب شوند یانه. اگه دنبال افراد دلسوز و مهربون و مدیر و لایق میگریم همان دکتر اجلی هست اب در کوزه ما تشنه لبان میگردیم و و و

۹۶/۵/۳ ۱۷:۵۶

واقعا همینطوره درود به شرفش، یه پرینت اشتغال به تحصیل ساده رو بهم‌نمیدادن میگفتن چون ترم‌تابستان برنداشتی ولی بایه دستور ایشان فورا بهم برگه اشتغال به تحصیل رو‌دادن، خدا حفظش کنه هرمشکلی پیش میومد حل میکرد، خدا پشت و‌پناهش باشه باید قدرشو بدونن!

۹۶/۵/۳ ۱۷:۳۱

آری، من هم موافقم. یه زمانی در مورد اخذ مجوزهای دانشکده های مختلف از جمله : پزشکی ،فنی و مهندسی ، علوم و حدیث قرانی و... تلفنی باهاش در تماس بودم حتی یک نصف شب هم گوشی را برمی داشت در این راه زحمات زیادی می کشید ولی عدم همکاری نهادی های موازی در خصوص اهدای زمین و.... باز هم حرکت او را متوقف نکرده و همچنان دنبال سوراخ موشی برای اخذ وجوز دانشکده ها و رشته های جدید از وزارت علوم است من به عنوان یک شهروند علاقه و عشق او را به شهرش می ستایم
علی ( علیه السلام ) می فرمایند: شهرها زمانی آباد می شوند که مردم شان آنجا را دوست داشته باشند.
امیدوارم موفق باشند.

اخبار روز