کد خبر: ۳۱۰۳۴
۷۳۶ بازدید
۶ دیدگاه (۶ تایید شده)

ضعف شهرداری در زمان بارش قابل تحسین نیست ! شهر میانه گروه هنری ندارد

۱۳۹۳/۹/۱۶
۱۷:۳۶

هر ساله با مشکل برف روبی خیابانها و محلات هستیم . جای تعارف نداریم امسال نیز همینطور و سالهای آتی نیز همین مشکل وجود خواهد داشت چون برنامه ریزی نداریم لذا زمان بارش برف کاسه چه کنم به دست می گیریم! 

اعضای محترم شورای شهر : احسن بر شما چه از زمانی که بر مسند شورا نشستید برنامه های خاصی در سطح شهر ندیدیم و تاسف بر خودمان و آرای خودمان !!!!!

چند روز گذشته شهرداری تبریز با اجرا رژه ماشین الات سنگین این وعده را عملا به مردم نشان داد که در زمان بارش برف مشکلی پیش نمی آید . اگر اعضای شورای شهر بخواهند فیلم مربوطه را می توان تقدیم کنم! 

ولی شهروند میانه ای از بارش برف واهمه دارد که ناتوانی شهرداری معلوم می شود! راستی اعضای محترم شورای شهر : گناه این مردم چیست ؟

انتقاد دیگر: 

اعضای محترم شورای شهر چرا اشتغالزایی نمی کنید! چرا از هنرمندان شهرمان برای دیوار نویسی دعوت نکردید ؟ اگر دعوت شده است چرا کار را به غریبه ها دادید!!! یعنی در این شهر گروه هنری نیست ! پس وای بر ما!!!!! 

مشخص است با نصب آنگونه مجسمه مادر در گوشه ای از این شهر ............... چه برنامه هایی برای آبادانی شهر داشتید که میسر نشد ! 

اما ای کاش این سئوال را پاسخ دهید که مهمترین فعالیت عمرانی شهرداری برای سال 93 چه بود! ؟

خداوند برای تک تک شما طول عمر با عزت بدهد ! راستی دوره آتی نیز به میدان خواهید آمد و یا به مجلس فکر می کنید؟ به کارنامه خود بنگرید ! اگر نور امیدی بود مردم  خود شان شماها را دعوت می کنند!

امیدوارم از سخنان بنده رنجیده خاطر نشوید ! بدانید زمان بارش مردم بیشترین عذاب را می کشند! همت کنید 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۹/۱۷ ۱۵:۰۳
قصاص قبل از جنایت دعا کنید برف 4 متر بیاد اون شادی خاص خودش رو داره یا الرحم الراحمین
۹۳/۹/۱۷ ۰۰:۳۸
محمد نصیری: امروزه ثابت شده مدیریت ذاتیست. مدیر یا شهردار خلاق باید ذاتا باشد بزور و از روی تقلب نمیتوان مدیریت شهری کرد. البته شاید تا چند مدت گیش امکانش تاحدودی محقق میشد ولی از این به بعد کمی مشکله پیشنهاد میشه از افراد خلاق و دارای مدیریت قوی در شهر استفاده گردد
۹۳/۹/۱۷ ۰۰:۳۴
لطفا ادرس رو دقیقتر بیان کنید.!
۹۳/۹/۱۶ ۲۲:۵۱
قابل توجه همشهریان عزیز. دریاچه اختصاصی رایگان.محل :جلوی کارخانه یخ سازی.زمان:هنگام بارش باران-مجریان:شهرداری محترم شهر-باامکانات قایقرانی البته همراه بانجات غریق(اهالی محل)

اخبار روز