کد خبر: ۳۵۰۰۸
۸۵۹ بازدید
۱۴ دیدگاه

میانه کجا و شهرهای همجوار کجا؟؟؟؟؟

۱۳۹۳/۱۱/۲۴
۲۰:۵۱

به نام خدا

طبق یک رسم که چندین سال است متداول شده است اکثر پروژه های ساخته شده در ایام دهه فجر مورد بهره برداری قرار میگیرد در این چند روز با مراجعه به سایت های خبری در استان آذربایجان شرقی پروژه های عمرانی بسیاری افتتاح گردید با نگاهی به دیگر شهرهای همجوار مشاهده میشود آنها پروژه های زیر بنایی و مولد بسیاری را مورد بهره برداری قرار دادند اما درمیانه اکثرموارد یا تعمیراتی بود یا رنگ و لعابی به ساختمان داده شد تا ما هم از قافله پرسرعت دیگر شهرها عقب نمانیم غافل از اینکه آنها کارخانه و پروژه های ملی افتتاح کردند ما تعمیر جایگاه بنزین را آنها روگذر و زیر گذر افتتاح کردند ما پارک فرخ را حصار کشی کردیم و به نام بانوان افتتاح کردیم آنها تجهیزات به ناوگان شهری اضافه کردند ما هم کمی آتشنشانی را رنگ و لعاب زدیم و دوباره افتتاح کردیم آنها موزه مردم شناسی افتتاح کردند ما فعلا عکس کشیدن تابلو موزه را در دیوار شورای شهر نظاره گر هستیم آنها نیروی کار به کارخانه های خود اضافه میکنند ما سردرگم هستیم که چه وقت این 250نفر قبولی آزمون فولاد عطای کار را به لقایش میبخشند آنها دنبال استانی کردن مراغه هستند و اسمش را هم انتخاب کرده اند ما اندر خم یک کوچه هستیم خلخال تله کابین افتتاح میکنند ما جمعه ساعت 8خلق الله را برای راهپیمایی جلوی تربیت بدنی به صف میکنیم وهزار حرف نگفته خواب تا کی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۱/۲۷ ۱۴:۰۱
[quote name="سردار"] برای بار دوم عرض میکنم: اقا عباس زاده این مطلب به قلم خودتون هستش یا کپی کردی از جایی؟ [/quote] صفحه بین الحرمین در میانالی .
۹۳/۱۱/۲۶ ۲۳:۳۷
برای بار دوم عرض میکنم: اقا عباس زاده این مطلب به قلم خودتون هستش یا کپی کردی از جایی؟
۹۳/۱۱/۲۵ ۲۱:۵۸
اقا عباس زاده این مطلب به قلم خودتون هستش؟
۹۳/۱۱/۲۵ ۱۶:۵۷
ما متوجه نشدیم این آقای خرده فروش شهردار میانه چه شاهکاری انجام داده که مدیر نمونه در خدمات شهری انتخاب شدند مسئولین محترم وشخص جناب فرماندار در روز قیامت برای مردم میانه چه جوابی دارند
۹۳/۱۱/۲۵ ۱۶:۴۶
زنم فریاد و من برخیزم از خواب / چو میبینم تو را در آن میانه،ای میانه غرض پند و نصیحت بود لیکن / ببخشید ار کمی شد شاعرانه،ای میانه
۹۳/۱۱/۲۵ ۱۴:۴۰
ساختمان آتشنشانی با هزینه 600 میلیون تومان پس از 4 سال افتتاح شد. پارک موجود فرخ با هزینه ای بالغ بر 600 میلیون تومان پس از نزدیک به 4 سال به پارک بانوان تبدیل شد. سرعتگیر های اسفالتی در جاده ترانزیت اجرا شده و پس از یک ماه از بین میرود و دوباره اجرا می شود. موزه در یک ساختمان آماده ، که فقط برای نصب دوربین نزدیک به یک سال زمان صرف می شود افتتاح می شود. آنهمه وعده هایی که در مراسمات مختلف داده شده از قبیل اجرای کمربندی ، بازگشایی اطراف امامزاده،اجرای پروژه های مشارکتی با بخش خصوصی، اصلاح بافتهای فرسوده ،استفاده از آب تصفیه خانه در آبیاری فضای سبز شهر، ایجاد پارکینگ عمومی و دهها مورد دیگر سرابی بیش نبوده است .
۹۳/۱۱/۲۵ ۱۲:۰۰
از استیضاح چه خبر؟ شنیده ها حاکی است : منافع شخصی بعضی از آقایان مانع از انجام آن شده و ...؟
۹۳/۱۱/۲۵ ۰۹:۱۰
+به خانواده 28 نفر هم عیدی دادیم و فرستادیمشون به خونه تا در کنار خانوادشون خوش بگذرونند.
۹۳/۱۱/۲۴ ۲۱:۴۷
واقعا حال نیک همه میدانند شاید آنچه قبلا نمیدانستند.حال عصراطلاعات است وخوشبختانه میانه دراطلاع رسانی هنرمند .آیاوقت آن نرسیده که کاری کرد.بیایید ازمسولان بخواهیم تاانجام دهند. فولادراکه مفت فروختندتا بقیه سرمایه های شهراز بین نرفته کاری کنیم.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز