کد خبر: ۹۱۸۸۶
۵۷۱ بازدید
۱۷ دیدگاه

واقعیت‌سنجی و راستی‌آزمایی بیانیه‌ها و اخبار روابط عمومی شهرداری میانه

۹۸/۸/۱۸
۱۶:۳۹

برادر عزیز جناب آقای گلمحمدی مسئول روابط عمومی شهرداری میانه، هر چند برهه فعلی زمان مناسبی برای جوابیه بازی نیست، ولی با توجه به علاقه شما به صدور بیانیه! لطفا علی الحساب توضیح بفرمایید که بر اساس کدام قاعده و قوانین فیزیک، عکاس‌ گزارش تصویری همزمان  می‌تواند شخصا در آثار عکاسی خودش هم حضور داشته باشد؟!

 

 (( کامنت های مستعار و مجهول الهویه تایید نخواهند شد. ))

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۸/۱۹ ۱۰:۴۰

با سلام

کاش همیشه احترام همدیگر را به عنوان همکار ، همشهری و . . .  نگه داریم و اگر مشکلی یا سوتفاهمی هست به صورت خصوصی صحبت کنیم .

آقای پوربهرامی چندین مشکل را با عنوانی خاص مطرح کرده اند و همه بابت نگرانی و خیر خواهی ایشان بوده و در مقابل روابط عمومی شهرداری جوابیه تقریبا قانع کننده ای منتشر کرده اند . ای کاش مطالب انتقادی را تبدیل به نوشته شخصی و و در مقابل جوابیه ها را از مسیر درست خارج نمی کردید .

 

۹۸/۸/۱۸ ۱۹:۵۴

این کامنت رو استثنائا تایید کردم که شفاف سازی کنم. جناب رفیعی مگر جوابیه شهرداری ارتباطی به مطلب بنده داشت؟

وقتی مسئول محترم روابط عمومی شهرداری بجای معذرت خواهی از شهروندان بابت بی برنامگی های شهرداری و ارائه اطلاعات مربوط به مراکز تخلیه امن شروع به فرافکنی و برخورد شخصی با منتقد می کند و در یک مطلب بار ها به توصیف ویژگی های شخصیتی بنده میپردازد، انتظار نداشته باشند که در مقابل پاسخ مشابه نگیرد.

بنده اگر انتقادی می‌کنم اولا برای حفظ شان شهروندی خودم و ثانیا برای مصالح شهر است، وگرنه دشمنی و حساب شخصی با کسی ندارم. ولی وقتی طرف مقابل مسئله را شخصی می‌کند، من هم خوب بلدم آن مثل معروف ترکی را به جا بیاورم.

۹۸/۸/۱۸ ۱۹:۳۰

جناب آقای پوربهرامی
بنده نه آقای گلمحمدی رو میشناسم و نه حضرتعالی رو!
مطالب جذابتان نشان دهنده نکته بینی جنابعالی میباشد اما بزرگواری نموده و بفرمایید این مطلب چه تناسب و چه ارتباطی با جوابیه شهرداری دارد؟

بنده به عنوان مخاطب ثالث مطلب قبلی شما و جوابیه شهرداری اینطور متوجه شدم که این مطلب صرفا جنبه تسویه حساب داشته و هیچ بار معنایی از بابت پاسخ دهی ندارد.
ضمنا تا جایی که اینجانب ملتفت شده ام تهیه کننده گزارش تصویری با عکاس فرق دارد (و در بعضی موارد یک عدد سه پایه با یک دوربین دارای آپشن تایمر میتواند نقش عکاس را ایفا کند)

اخبار روز