کد خبر: ۳۳۹۰۰
۸۳۹ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

افزایش بیش از 60 درصدی تلفات تصادفات در شهرستان میانه

۱۳۹۳/۱۱/۶
۲۲:۳۹

معاون عملیات راهور آذربایجان شرقی با بیان اینکه ۵۱ درصد متوفیان تصادفات رانندگی در استان عابران پیاده هستند، گفت: تیرهای برق در وسط خیابان‌های عقب‌نشینی کرده تبریز تهدیدی علیه جان مردم است.
printنسخه قابل چاپ

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، حبیب آبراهی ظهر امروز در نشست شورای ترافیک استان آذربایجان‌شرقی، در مورد آمار تصادفات درون شهری در استان، اظهار داشت: این آمار در سال گذشته 171 نفر بوده در سال 93 به 128 نفر رسیده و به عبارتی 43 نفر کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه 70 درصد تصادفات آذربایجان‌شرقی در تبریز رخ می‌دهد، افزود: سال گذشته تلفات در این شهر 100 نفر بود که امسال این آمار به 71 نفر رسیده که در کل 29 نفر کاهش یافته است.

آبراهی گفت: تلفات صادفات در شهرستان میانه سال گذشته 5 نفر بود که در سال‌ جاری به 8 نفر افزایش یافته و در به ترتیب در شهرستان‌های مراغه 4 نفر، اهر دو نفر، هشترود یک نفر و عجب‌شیر یک نفر به تعداد آمار متوفیان ناشی از تصادفات افزایش یافته است.

معاون عملیات راهور استان آذربایجان‌شرقی، در رابطه با شرایط متوفیان ناشی از تصادفات گفت: 51 درصد متوفیان عابران پیاده و 35 درصد راکبان موتورسیکلت و 12 درصد سرنشینان وسائل نقلیه بوده است.

آبراهی، با اشاره به تصادف اخیر در ورودی اتوبان شهیدکسایی به مارالان، تصریح کرد: تصادف ورودی مارالان به داخل شهر، به دلیل انحراف از جاده و برخورد با تیر برق در داخل رمپ، سه نفر در محل سانحه فوت کردند و یک نفر نیز راهی بیمارستان شد که وضعیتش مساعد است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۱/۷ ۱۴:۲۵
اتفاقا دیروز که در بیمارستان خاتم الانبیا بودم یک مورد جرحی را دیدم که اظهار می کرد بدلیل سدمعبر پیاده رو در شهرک اندیشه کنار جدول سمت خیابان حرکت می کرده که موتور سوار نوجوانی از پشت با سرعت زیاد با اوبرخورد نموده است وحتی ترمز هم نگرفته وفرار کرده . سرعت عبور ومرور وسایل نقلیه نسبت به قبل زیاد شده وبوق و سیگنال هم همینطور این مسایل امنیت جانی وروانی شهروندان را به خطر می اندازد از راهنمایی ورانندگی انتظار می رود با متخلفین برخورد لازم را داشته باشند ونیز شهرداری نسبت به ازاد سازی سدمعبرها اقدام نمایند.

اخبار روز