کد خبر: ۷۷۸۶۹
۹۴۲ بازدید
۱۹ دیدگاه

شهرتی فر :

شکری به عنوان فرماندار تبریز به وزارت کشور معرفی شد

۹۶/۸/۳۰
۱۸:۳۵

معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: حمید شکری به عنوان فرماندار تبریز انتخاب شده و به وزارت کشور معرفی شده است.

 رحیم شهرتی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: فرماندار تبریز انتخاب شده و به وزارت کشور نیز معرفی شده است، تا چند روز دیگر معرفی عمومی خواهد شد.

وی با بیان اینکه به محض تائید وزارت کشور، فرماندار شروع به کار خواهد کرد، ادامه داد: آقای حمید شکری فرد منتخب برای سمت فرمانداری بوده که با صدور حکم وزارت کشور در روزهای آتی کار خود را آغاز خواهد کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌شرقی در ادامه گفت‌وگو خود با فارس در تبریز در پاسخ به نشر برخی شایعات در رابطه با انتقال بیماری حیوانی به شهرهای مرزی ابراز کرد: بیماری‌هایی از جمله آنفلوآنزا می‌تواند از طریق پرندگان مهاجر و وحشی به پرندگان انتقال یابد.

وی ادامه داد: ورود هرگونه موجود زنده و حیوانی از مرزهای کشور تحت قرنطینه قرار می‌گیرد و کارشناسان دامپزشکی سریع وارد عمل می‌شوند و اجازه انتقال به داخل شهر را نمی‌دهند.

شهرتی‌فر تاکید کرد: انتقال بیماری از طریق حیوانات مریض به کشور و از جمله شهرهای مرزی شایعه‌ای بیش نبوده و اصلاً اجازه چنین موضوعی را نمی‌دهیم.

گزارش فارس حاکی است، حمید شکری دارای کارشناسی ارشد علوم سیاسی و از جانبازان دوران دفاع مقدس است.

وی متولد نقده از توابع استان آذربایجان‌غربی است و در دولت اصلاحات ابتدا بخشدار و سپس فرمانداری این شهر را بر عهده داشته است.

شکری بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در سال 92 برای سال اول به عنوان مدیریت امور اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ارس انجام وظیفه کرده و از سال دوم این دولت به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه منصوب شده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۹/۲ ۰۷:۴۴

27- نظارت و بازرسی از کلیه ارگان های دولتی اعم از ادارات و موسسات و شرکت های دولتی و سایر دستگاه هائی که به نحوی از بودجه عمومی دولت استفاده می کنند و نیز نهادهای انقلاب اسلامی ، نیروی انتظامی ، شوراهای اسلامی شهر و روستا ،‌شهرداری ها و موسسات عمومی غیر دولتی به جز مواردی که به حکم قانون مستثنی شده باشد و همچنین مراقبت در رفتار و اعمال کلیه کارکنان ارگان های مذکور .


•28- ارزشیابی عملکرد مدیران بر اساس مصوبات و دستورالعمل های مراجع ذی صلاح .


•29- فراهم آوردن زمینه همکاری و ایجاد هماهنگی بین فعالیت های دستگاه های دولتی ، سازمان های محلی ، نهادهای انقلاب اسلامی ، شوراهای محلی در چهارچوب قوانین و مقررات مربوطه .


•30- نظارت و مراقبت در اجرای برنامه های عمرانی (ملی ، استانی ) و در صورت لزوم دادن تذکر به مسئولین اجرایی و یا اعلام مراتب به سازمان و اداره کل مربوطه در جهت رفع نواقص احتمالی .

۹۶/۹/۲ ۰۷:۳۷

- نصب مدیران شهرستان و مسئولین نهادهای انقلاب اسلامی ، فرمانده انتظامی و نماینده صدا و سیما توسط مدیران کل با هماهنگی فرماندار صورت می گیرد .


•36- چنانچه بین فرماندار و مدیر کل یا بالاترین مقام دستگاه اجرایی استان در خصوص نصب روسا و مسئولین ادارات شهرستان اختلاف نظر وجود داشته باشد به منظور حل اختلاف ، هیاتی مرکب از استاندار به عنوان نماینده رئیس جمهور ، مدیر کل و یا رئیس سازمان ذی ربط و فرماندار شهرستان مربوطه تشکیل و اتخاذ تصمیم خواهند نمود


•37- عزل و تغییر روسا و مسئولین ادارات و شهرستان توسط مقام های مجاز دستگاه های ذی ربط با اطلاع فرماندار صورت می گیرد .


•38- کلیه روسای ادارات و یا بالاترین مقام اجرایی در شهرستان و فرمانده منطقه انتظامی موظفند عدم حضور خود را در محل خدمت به اطلاع فرماندار برسانند و جانشین موقت خود را به وی معرفی نمایند .

۹۶/۹/۱ ۱۱:۰۶

آقای شکری واقعا لیاقت بالاتر از اینها را دارند چون فردی هستند که وجودشان مایه خیر و برکت است. بی حاشیه ترین و تلاشگرترین فردی هستند که می شناسم. آرامشی که دارند به انسان آرامش و اطمینان خاطر می دهد. برای هر مشکلی که پیش ایشان می روی یقین داری که تمام تلاششان را برای رفع مشکل خواهند کرد. انشالله هر جا که می روند موفق بوده و خداوند پشت و پناهشان باشد.

۹۶/۹/۱ ۰۷:۵۷

از فرمانداری محترم خواهش می کنم شائبه های مطرح در مورد فروش جایگاههای پمپ بنزین را شفاف بیان کنند

۹۶/۹/۱ ۰۰:۱۳

تواضع و اخلاق ایشان را باید از کارکنان فرمانداری پرسید و قضاوت نمود؟!

۹۶/۸/۳۰ ۲۳:۴۸

مهدوی و کاشانی بهترین گزینه برای جانشینی شکری هستند امیدوارم استانداری انتخاب اصلح انجام بده

۹۶/۸/۳۰ ۲۲:۳۹

مردم میانه اینطوریندمنم یکی ازمردم.
وقتی کسی مسولیتی به عهده داره اکثربهش انتقادمیکنیم,وقتی میره,ازش تشکرمیکنیم میگیم عجب فرمانداری بودو...

۹۶/۸/۳۰ ۲۱:۳۱

انتصاب ایشان به عنوان فرماندار تبریز نشان لیاقت و کار بلدی و عملکردی که در میانه داشتند و قطعا در سمت فرمانداری تبریز نیز موفق خواهند بود

۹۶/۸/۳۰ ۲۱:۰۸

آرزوی موفقیت برای آقای شکری در سمت جدید دارم و امیدوارم با پشتکاری که ایشان دارند موفق خواهند بود.
واقعا برای شهرستان میانه زحمات زیادی کشیدن که نمایندگان میانه با عنایت به اینکه بومی هستن به اندازه آقای شکری دلسوز نبودند آقای شکری به حدی دلسوز بودند هرجا که لازم بود شخصا وارد مسایل ومشکلات شهرستان میشدند در قضیه قرارداد استخدامی های طرح فولاد که چندین سال بلاتکلیف مانده بود با پیگیرهای مکرر و چندین بار حضور در وزارتخانه ها مشکل جوانان میانه ای را حل کردند و در حل مشکلات واحدهای تولیدی نیز زیاد تلاش نمود که در جلسات مختلف رفع تسهیل واحدهای تولیدی در راستای حمایت از واحدهای تولیدی به بانکها و امور مالیاتی فشار می آوردند و خیلی کارهایی که واقعا در حل مشکلات شهرستان میانه شبانه روز پیگیر بودند .
از شاخصهای دوران مدیریت آقای شکری میتوان به نیروگاه بادی آقکند.افتتاح طرح فولاد.دامداری ۶۰۰۰راسی.ایجاد پایانه صادراتی در میانه.طرحهای پایاب سد آیدوغموش.و خیلی پروژهای ریزی که در میانه اجرا گردید.
از زحمات آقای شکری تشکر میکنیم هم از لحاظ کاری خیلی وارد به مسایل بودند و هم از لحاظ اخلاق فردی متواضع و مردمی

۹۶/۸/۳۰ ۲۱:۰۵

انتصاب ایشان برای تبریزاست,چه فرقی بحال میانه میکنه.انشالله موفق بشند.
امیدواریم فرمانداری برای میانه منتصب بشه,کاربلد,باتجربه,کاری.

۹۶/۸/۳۰ ۲۱:۰۱

حالااشاره نشده کی فرماندارجدیدمعرفی خواهدشدیاسرپرست ابقاخواهدشد!

۹۶/۸/۳۰ ۲۰:۴۴

من از زحمات و تلاش های آقای شکری که موجب وحدت مسئولین شهرستان شدند تشکر میکنم.

۹۶/۸/۳۰ ۲۰:۳۵

تغییر وتحولات خود فرمنداری هم قابل بررسی وغربالگری در بین مسولین ادارات شدیدا لازم هست

۹۶/۸/۳۰ ۲۰:۳۴

فرماندار بومی شهرمیانه درد آشنا به شهر طوفان زده میانه بیاورید نمایندگان میانه انصاف داشته باشید این شهر لایق این همه بی لطفی وکم مهری نیست..اشتغال جوانان بیداد میکند

۹۶/۸/۳۰ ۲۰:۱۸

آرزوی موفقیت به این انسان متواضع و با اخلاق

۹۶/۸/۳۰ ۲۰:۱۸

آقای شکری کارهای خوبی رو استارت زدن که کاش میموندن و خودشون ثمره کاراشونو میدیدند ولی خب هر آمدنی را رفتنی است.

۹۶/۸/۳۰ ۲۰:۱۶

از ارتقاء جناب شکری که بی شک نشان از لیاقتشونه خوشحالیم و بهشون تبریک میگیم.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز