کد خبر: ۸۱۸۶۶
۱۴۴۰ بازدید
۴۳ دیدگاه

سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه میانه منصوب شد

۹۷/۲/۱۳
۱۱:۴۵

 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از انتصاب سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه میانه طی ابلاغیه‌ای از سوی استاندار خبر داد.

رحیم شهرتی‌فر با اعلام این مطلب، افزود: به دنبال انتصاب حمید شکری، فرماندار پیشین میانه به سمت فرمانداری شهرستان ویژه مراغه، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری میانه به‌عنوان سرپرست این فرمانداری منصوب شد.وی گفت: محمدرضا مشایخی تا زمان انتصاب فرماندار شهرستان ویژه میانه، سرپرستی این فرمانداری را بر عهده خواهد داشت.

 

سایت خبری استانداری آذربایجان شرقی:کد : 28084

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۲/۳۰ ۱۲:۲۸

عمر ایشان طولانی وباعزت باشد ونیز موفق شوند لکن مساله این است که ارتقا مدیران بر اساس روابط باشد نه آشنایی بازی

۹۷/۲/۲۹ ۱۷:۳۳

خداوند عمر باعزت به آنان دهد واقعا" درد آشنا هستند.
موفق باشند%

۹۷/۲/۲۹ ۰۴:۴۹

بله با روابط فامیلی که دارند امکان چنین چیزی هست

۹۷/۲/۲۸ ۱۰:۱۸

امیدواریم به زودی ارتقا سمت ایشان را نیز در آموزش و پرورش شاهد باشیم ، به راستی از نیروهای فعال مدارس برخلاف برخیها بسیار خوب دفاع و حمایت می کنند.

۹۷/۲/۲۴ ۱۷:۴۴

انصافا دو نیروی بسیار کارآمد و مدبر هستند، با هردوی این عزیزان دهها سال است که آشنا هستم ،ان شاالله همواره موفق ،موید و سلامت باشند.

۹۷/۲/۲۱ ۱۰:۴۲

تبريك به دكتر عزيز

۹۷/۲/۱۸ ۱۵:۰۸

لاریجانی کجایی

۹۷/۲/۱۸ ۱۰:۵۵

متاسفانه روابط بجای ضوابط حاکم هست عده ای بر قطار حاکمیت جولان میدهند وقابل نفوذ و عده ای نخبه منتظهر فرج ودولت یار تا بدمد حق الناس.

۹۷/۲/۱۸ ۱۰:۵۲

مرد مومن تنگ نظر نباش: خداروشکر جوانان شایسته ونخبه شهرستان زیادو فراوان هست شایسته هست به دور از جناح ورزی به عملکرد آقایان توجه کرد واز نفرات وهمکاران در حوزه مختلف استفاده کرد دیگران هم فرصت داده شود حال براردران وغیر برادر ندارد

۹۷/۲/۱۷ ۲۰:۳۹

می توان کمپینی در حمایت از فرمانداری ایشان راه انداخت

۹۷/۲/۱۷ ۲۰:۳۷

آقای اصلانی خود شما هم از هرلحاظ شایسته هستید

۹۷/۲/۱۷ ۲۰:۳۵

بایدازشایستگیهای این دوبرادر گرامی در اداره حوزه مسولیت خود در مناصب بالاتر نظیر نمایندگی استفاده کرد بی شک اگر قبول نمایند کاندید نمایندگی شوند شهرستان بسوی افقهای بالاتری حرکت خواهدکرد

۹۷/۲/۱۷ ۲۰:۰۷

برادر کوچکتر ایشان نیز آقای علیرضا مشایخی معاون محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش میانه نیز الاحق و الانصاف بسیار کارآمد ، مدبر و دلسوز کل فرهنگیان منطقه می باشند، از نیروهای فعال مدارس نیز بخوبی حمایت می کنند.
امیدواریم مدیریت این عزیزان بر حوزه های اجرایی و تعلیم و تربیت میانه که در روند توسعه و پیشرفت شهر صد درصد تاثیرگذار خواهد بود تداوم یابد.

۹۷/۲/۱۷ ۲۰:۰۴

جناب آقای مشایخی براستی انسانی وارسته باتقوا خداشناس و کاردان هستند برخوردهای مودبانه و متواضعانه ایشان با مردم ستودنی است چنین گوهری متاسفانه تاحدودزیادی ناشناخته باقی مانده وی در حد یک وزیر واستاندار هستند

۹۷/۲/۱۷ ۱۶:۰۱

شما باید از اهالی دلسوز میانه طلب استمداد کنید نه از نماینده ای که فقط به فکر خودش و البته پول است.

۹۷/۲/۱۷ ۱۵:۵۸

با شناختی که از آقای دکتر مشایخی دارم معتقدم ایشان بهترین گزینه برای فرماندار میانه هستند ولی افسوس که سیاست وزارت کشور چیز دیگری است.

۹۷/۲/۱۷ ۱۵:۵۵

به نظر من سرپرستی آقای دکتر مشایخی فرصتی برای ایشان برای اثبات تواناییهایشان است و تجربه ای برای میانه و میانه ایها که بالاخره یکی از خودشان فرماندار شد هر چند سرپرست و شاید موقتیٰ، در هر صورت ضمن تبریک به آقای دکتر امیدواریم سرافراز و موفق باشند.

۹۷/۲/۱۷ ۱۵:۵۲

فرمند اصلا کجاست ما که گامهای او را برای میانه ندیدیم تا برانداز کنیم که کوتاهند یا بلند.درست فکر کنید تعصب و فامیل بازی میانه آباد نخواهد شد.

۹۷/۲/۱۶ ۰۷:۴۵

حيدري آزاد را وقتي نمي شناسيد معرفي نكنيد !!!!!!!!!!فكر ميكرديد توانمند است

۹۷/۲/۱۶ ۰۱:۲۶

تبریک میگم به آقای دکتر مشایخی ایشان درسته نیروی بومی هستن ولی از خیلی از غیر بومی ها بهترن و درد میانه رو بهتر میدونن و به تمام مدیران شهر تسلط کامل دارن و باهاشون کار کردن نمیدونم چرا ما میانه ای ها غریبه پرستیم و از پتانسیل های خود استفاده نمی کنیم و قدر داشته های خودمون رو نمیدونیم متاسفم به شهری که بیش از 20 کامنت گذاشته شده به این مطلب و خیلی هاشون دارن غریبه هارو تعریف میکنن.درد و مشکلات میانه رو کسی جز میانه ای نمیفهمه.

۹۷/۲/۱۵ ۲۰:۳۷

آقای مهندس مشایخی مدیری توانمند ، مقتدر ،شجاع و باتجربه هستند که به مدیریت حوزه شهرستان میانه و مشکلات و مسایل شهرستان اشراف کامل دارند و مطمئنا از فرماندار غیربومی بهتر و موفق تر خواهند بود امیدوارم مسئولین محترم استانداری با انتصاب ایشان به سمت فرماندار ، مردم شهرستان میانه را در حل مشکلات و توسعه همه جانبه شهرستان یاری نمایند .

۹۷/۲/۱۵ ۰۹:۰۶

میانه تاکنون فرمانداری مانند دکتر حیدری آزاد به خود ندیده است

۹۷/۲/۱۵ ۰۰:۱۴

ضمن احترام ب نظرتان کسی منکر بیانات شما نیست ولی میانه با این سابقه و مردمانش و امتیاز نمایندگی باید عروس آذربایجان بودن عقب مانده ترازمراغه ،اهر، مرند ،ملکان دیگر زمان تعصب بیجا نیست باید افراد باسابقه وکارنامه درخشان منتصب به شهرمان گردند

۹۷/۲/۱۴ ۲۲:۵۷

از قرار معلوم آقای مشایخی چند صباحی سرپرست بوده و عن قریب فرماندار اصلی معرفی خواهد شد ولی آنچه مسلم است تا حال سابقه نداشته که برای میانه مسئولی از شهرهای بزرگتر و یا حتی از شهرهای همتراز معرفی شود مسئولی که در شهری حداقل هم ارز میانه امتحان خود را پس داده و حال بیاید تجربیات خود را در میانه بکار بگیرد

همیشه یا از شهرهای بسیار کوچک آمده اند و یا برای اولین بار به این پست گمارده میشوند وقتی در میانه امتحان خود را پس دادند شهرهای دیگر مخصوصا تبریز محل خدمت اصلی وی در نظر گرفته میشود

۹۷/۲/۱۴ ۲۲:۰۹

اگر مدیریت ها الهی و بخاطر مردم باشد فرقی بین مدیران بومی و غیر بومی نخواهد بود . صرف نظر از صلاحیت های مدیریتی که باید در انتصاب ها مد نظر قرار گیرد مدیران بومی دلبستگی و تعلق خاطر بیشتری نسبت به آینده منطقه خود دارد . مدیری که خود رادر گیر احساسات بدون منطق و استدلال کند اصلا مدیر نیست . مدیر در کنار دانش مدیریتی باید قاطع و شجاع و صبور باشد .

۹۷/۲/۱۴ ۱۴:۰۳

کاش فرماندار مراغه میومد
میانه هم ب اندازه یک صدمه مراغه پیشرفت میکرد
میانه تا کی باید شهر آزمون خطا باشه
صرف بومی بودن مشکلات رفع نمیکنه
بومی بودن موجب رو درواسی و سازش و تبانی میشه
غیربومی و کاربلدو کارشناس
جرأت و قدرت برخورد با متخلفان را دارد

۹۷/۲/۱۴ ۱۱:۳۶

متاسفانه ریاست ومدیر متخصص طیف خاص وفامیل ونزدیکان هست..بقیه تحصیلکرده ها هم باید حسرت ومنتظر معجزه الهی بمانند: خواهشمندیم مدیریت گروهی قبیله ای نباشد: حراست ادارات..گزینش ادرات.... پس شایستگی وعدالت کجاست کتابها......

۹۷/۲/۱۴ ۱۱:۳۲

فرمند برای این شهر گامهای اساسی برداشته است

۹۷/۲/۱۴ ۱۱:۲۶

از ماست که برماست

۹۷/۲/۱۴ ۱۰:۳۴

جناب آقای دکتر فرمند: امثال حیدری آزادها نیازمند هست لطفا عنایت فرمایید

۹۷/۲/۱۴ ۱۰:۳۳

فرماندار متخصص وکاربلد نیازمند شهر میباشد تا برش قوی از استان کسب بودجه کند واقعا حیدری آزاد قوی ترین فرماندار بود

۹۷/۲/۱۴ ۱۰:۳۲

باروی کارآمدن فرماندار جدید تغییر کلی هم در فرمانداری میانه اعم از کادر ومعاونین صورت پذیرد انرژی و روحیه کارکنان تنزل پیدا کرده هست

۹۷/۲/۱۴ ۱۰:۳۲

خبر انتصاب جناب آقای دکتر مشایخی به سمت سرپرستی فرمانداری ویژه میانه موجب خرسندی است . دیانت ،درایت ، تجربه، بومی بودن و دانش مدیریت از ویژگی های بارز جناب مهندس مشایخی است و می تواند منشا اثرات فراوان برای توسعه همه جانبه شهرستان میانه باشد . ضمن تبریک آرزوی موفقیت برای ایشان دارم .

۹۷/۲/۱۴ ۱۰:۳۱

میانه نیازمند فرماندار قوی هست

۹۷/۲/۱۴ ۰۸:۰۹

سلام اقای مشایخی و برادر ایشان هم شخص اگاه و‌متدین و باشخصیتی هستن ایکاش برادر ایشان در اموزش و‌پرورش به عنوان یک مدیر اموزش و پرورش منصوب شوند و همچنین اقای دکتر مشایخی فرماندار یکی ازشهرستانهای همجوار .از استاندار محترم درخواست می کنیم از ایشان در پست فرمانداری استفاده کنند حیف است !

۹۷/۲/۱۴ ۰۰:۴۳

آقای مشایخی اگرچه فردی با شخصیت و متین هستند ولی به هیچ عنوان در حد فرمانداری نیستند
فرماندار بیاید فردی مقتدر و توانمند و با نفوذ مانند آقای حیدری آزاد باشد

۹۷/۲/۱۳ ۲۰:۵۴

سلام
نمیدونم چه حکایت و سیاستی است که باید فرماندار غیر بومی باشد در حالی که آقای دکتر مشایخی بهترین گزینه هستند و کاملا با مشکلات و مسائل مربوط به شهر آشنا هستند و از مسولین هم شناخت کافی دارند

۹۷/۲/۱۳ ۲۰:۱۰

مدیریت ، شجاعت ،تعهد و تدین دکتر مشایخی ستودنی است و دلسوز شهرستان هستند.
موفق باشند . ان شاالله

۹۷/۲/۱۳ ۱۸:۲۱

با تبریک انتصاب شایسته جناب آقای مشایخی به عنوان سرپرست محترم فرمانداری میانه و آرزوی موفقیت روزافزون ایشان

۹۷/۲/۱۳ ۱۷:۵۵

سلام
خود آقای مشایخی بهترین گزینه هستند
هم بومی و هم شناخت زیاد دارن از میانه و هم شخصی توانمند و دلسوز هستند

۹۷/۲/۱۳ ۱۴:۱۹

احتمالا برای میانه هم فرماندارسایرشهرهای استان روبیارند,فرماندارجلفا,سراب,کلیبرو..چون تواین دولت فرمانداربافرماندارشهردیگه جایگزین شده

۹۷/۲/۱۳ ۱۲:۲۹

با آرزوی موفقیت برای جناب آقای دکتر مشایخی در سرپرستی فرمانداری ویژه میانه.

اخبار روز