کد خبر: ۳۸۴۹۶
۲۵۵۵ بازدید
۱۰ دیدگاه (۱۰ تایید شده)

با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، فرماندار جدید شهرستان میانه معرفی شد

 با حضور شبستری معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، اسماعیل حیدری آزاد از سمت معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه تودیع و حمید شکری به این سمت معارفه گردید.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تمامی مسوولیتها اعتباری است افزود: اگر هدف خدمت به مردم باشد مقام و منصب مهم نیست.

شبستری در مراسم تودیع و معارفه فرماندار ویژه شهرستان میانه افزود: وظیفه همه ما مسوولین خدمت به مردمی است که در سخت ترین شرایط در صحنه بوده و در تمامی عرصه ها سینه سپر کرده اند.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو در سال جاری افزود: نباید با وعده های دروغین بر انجام کارهایی که از توان دولت و نظام خارج است  اعتماد مردم را که سرمایه اصلی نظام به شمار می روند از بین ببریم.

شبستری هر گونه خدشه و ضربه به اعتماد و وحدت مردم را خیانت به نظام و انقلاب خوانده از زحمات دولت تدبیر و امید برای ایجاد آرامش در جامعه تقدیر کرده افزود: طرح تحول سلامت و ایجاد رونق اقتصادی را دو شاه کلید عملکرد دولت در طی سال گذشته خواند.

وی از موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای ایران و حمایت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از دولت و تیم مذاکره کننده تقدیر کرده افزود: نامگذاری سال جدید از سوی ایشان به جهت موقعیت ویژه و حساسیت سال جاری است که امیدواریم با تحقق منویات مقام معظم رهبری و اجرای سیاستهای دولت تدبیرو امید همچنین برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از حاشیه شاهد رضایت مردم باشیم زیرا ما وامدار هیچ حزب و جناحی نبوده و باید حافظ آرای مردم و منافع آنها باشیم.

امام جمعه میانه در این مراسم با بیان اینکه تمامی تغییرات دنیا سراسر پند و عبرت است افزود: غافل ترین مردم دنیا کسانی هستند که از تغییرات دنیا پند نگیرند.

حجت الاسلام محمدرضا حامدی افزود: فرصتها و عمری  که در دست ما مسوولین است امانتی است که امیدواریم همه ما در هر جایگاهی که هستیم هدف خود را خدمت به خلق خدا قرار داده و زاد و توشه تقوی را به همراه داشته باشیم زیرا تنها چیزی که در آخرت نجات دهنده ما خواهد بود تقواست.

وی با تقدیر از زحمات دکتر حیدری آزاد و تلاش 14 ماهه ایشان برای حل مشکلات شهرستان با توجه به مشکلات بی شمار شهرستان از جمله دغدغه اشتغال با بیشترین آمار بیکاری در استان و واگذاری فولاد در نهایت بی انصافی و بلاتکلیفی کارگران مجموعه، همچنین وضعیت اقتصاد کشور افزود: اگر تدبیر و درایت فرماندار شهرستان، اعضای شورای تامین و نمایندگان مردم در مجلس نبود شاهد آرامش موجود در شهرستان نبودیم.

حجت الاسلام حامدی اظهار کرد: از دکتر شبستری بعنوان معاون استاندار انتظار می رود تا خواسته های شهرستان در حوزه فولاد را به محضر استاندار برسانند تا با یاری هر چه بیشتر ایشان شاهد برطرف شدن مشکل باشیم.

وی همچنین از مدیریت صحیح حیدری آزاد برای پشت سر گذاشتن ایام تعطیلات عید با کمترین تبعات و مشکل قدردانی کرده برای آقای شکری در سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آرزوی توفیق نموده اظهار امیدواری کرد که با حضور و درایت ایشان شاهد ادامه روند پیگیری مشکلات شهرستان و توسعه هر چه بیشتر آن باشیم.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز با تاکید بر لزوم حفظ مدیریت واحد در شهرستان تاکید کرده افزود: در سایه مدیرت صحیح از سوی مجموعه شهرستان شاهد مدیریت یکپارچه و واحد در شهرستان هستیم.

محمدعلی مددی با اشاره به بی مهری های صورت گرفته با توجه به  پتانسیل های متعدد شهرستان  از جمله  شهرک های صنعتی، آب های سطحی فراوان، معادن و نیروهای انسانی متخصص و کارآمد در شهرستان گفت: استفاده از این پتاسیل ها با مدیریت صحیح و واحد به روند رو به رشد شهرستان سرعت خواهد داد.

وی خطاب به فرماندار جدید از نگرانی خود در مساله بیکاری و  دغدغه اشتغال، و معضلات اجتماعی از جمله در بحث واگذاری کارخانه فولاد میانه خبر داده و خواستار نگرش جدی وی به این موضوعات  از جمله پیگیری مساله کارگران فولاد میانه شد. 

وی خبر انتصاب فرماندار  ویژه میانه را غیر منتظره خوانده و اظهار کرد : مردم باید از هرگونه شایعه پراکنی در این راستا پرهیز نمایند. 

نماینده مردم میانه از حل مشکل ارتقای ترکمانچای، حل مشکل کارخانه فولاد و اخذ دستور از وزیر کشور و وزیر اقتصاد با همراهی سید بهلول حسینی دیگر نماینده مردم میانه برای رفع مشکل خبرداده افزود: حفظ وحدت در شهرستان با محوریت امام جمعه میانه خواسته ی اصلی شهرستان از فرماندار جدید است. 

مددی بر پرهیز ازجریان گرایی و باند بازی ازسوی مردم به عنوان سرمایه اصلی نظام یاد کرده  با اشاره به اینکه در سال آتی انتخابات بزرگی در پیش داریم، تاکید کرد: برای جلوگیری از خدشه دار شدن اعتماد مردم به نظام و انقلاب باید انتخاباتی سالم داشته باشیم و حداکثر سعی خود را انجام دهیم.

وی از زحمات شبانه روزی حیدری آزاد فرماندار سابق میانه در جهت حل مشکلات مردم تقدیر کرده برای آقای شکری در سمت جدید آرزوی توفیق کرد. 

سید بهلول حسینی دیگر نماینده مردم میانه، حفظ نظام را از اوجب واجبات خوانده و تغییرات ایجاد شده در فرمانداری را در اختیارات قانونی وزارت کشور عنوان کرد.

وی با تقدیر از زحمات حیدری آزاد و تاثیرگذاری ایشان در شهرستان وی را مبرا از هر گونه شایعه و مساله عنوان کرده برای آقای شکری در سمت سرپرست فرمانداری میانه آرزوی توفیق کرد.

حسینی با تاکید بر ضرورت حاکمیت عدالت و اخلاق در جامعه اسلامی، سیاست غلط را سوزاننده اخلاق خوانده افزود: هر گونه ایجاد مزاحمت برای مردم، اهانت به نظام است زیرا خدمت خالصانه به مردم آنها را نسبت به نظام دلسوزتر کرده و بر حمایت و پشتیبانی آنها خواهد افزود.

وی واگذاری واحدهای تولیدی و صنعتی با تعدیل نیرو و چابکسازی را اشتباه خوانده به مشکل شرکت فولاد میانه اشاره کرده افزود: با پیگیریهای انجام شده واگذاری فولاد یا فسخ شده و یا تصمیم بهتری طی یک هفته اتخاذ خواهد شد.

حسینی عدم توجه به اشتغال در کشور را مشکل ساز خوانده افزود: حرکت در مسیر اشتغالزایی ضرورت ایران اسلامی است.

در این جلسه حمید شکری معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه مردم این شهرستان را نماد ایستادگی و مقاومت خوانده افزود: میانه و مردمان غیور آن در طول دوران دفاع مقدس نقش بسزایی داشته و در کشور اسوه و الگوی جنگ بودند.

شکری از زحمات اسماعیل حیدری آزاد  در راستای پیگیری مشکلات  شهرستان تقدیر کرده، بر استفاده از تجربیات وی و دیگر مسوولین شهرستان، امام جمعه میانه و نمایندگان مردم برای توسعه همه جانبه شهرستان تاکید کرد.

معاون استاندار و فرماندار سابق شهرستان میانه در این مراسم تاکید کرد: بهترین عاقبت برای نیک اندیشان و متقین است و این افراد کسانی هستند که خدمت به مردم را سرلوحه عملکرد خود قرار داده اند.

اسماعیل حیدری آزاد برای حمید شکری در سمت فرماندار جدید شهرستان آرزوی توفیق کرده گفت: با وحدت و بینش حاکم در بین مجموعه شورای اداری و مردم توانستیم خدمات مطلوبی ارائه دهیم و مردم نجیب، شریف و غیرتمند میانه شایسته بهترینها هستند.

وی با ارائه گزارش عملکرد 14 ماهه خود در شهرستان از فرماندار جدید خواست تا پیگیر امور شهرستان و تکمیل نواقصات آن برای توسعه هر چه بیشتر شهرستان باشد.

حیدری آزاد به مشکل کارگران شرکت فولاد اشاره کرده و دفاع از حقوق این افراد را وظیفه مهم و ضروری برای مسوولین خوانده افزود: در هر سمت و جایگاهی حتی در بیرون از مجموعه دولت به دفاع از حقوق این کارگران خواهم پرداخت زیرا مشکل بیکاری در شهرستان بیداد کرده و اخراج این کارگران به دغدغه اشتغال خواهد افزود.

وی  خواستار جذب اعتبار تخصیصی تعمیرو تجهیز فرمانداری ویژه شهرستان از سوی فرماندار جدید شده افزود: وضعیت نابسامان خانه های سازمانی فرمانداری و ساختمان فرمانداری که در دست تعمیر است با تامین این اعتبار سرو سامان خواهد یافت.

حیدری آزاد استفاده از نیروهای داخل مجموعه فرمانداری در سمت معاونت، بخشدار و دیگر مسوولیتها را از عملکرد معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میانه عنوان کرده افزود: امیدواریم همکاران مجموعه از پتانسیل نیروی انسانی در شهرستان  به صورت بهینه استفاده شود.

فرماندار سابق میانه با تاکید بر اینکه تمام گاهای برداشته شده در این مدت در راستای خدمت به مردم و حمایت از تولید و حفظ سرمایه گذار بوده خواستار حلالیت از تمامی مسوولین شهرستان شده گفت: هر آمدنی رفتنی دارد و مهم این است که در راستای خدمت به مردم در هر جایگاهی روسفید باشیم. 

وی حرکت در مسیر ولایت  و کار برای تقویت دولت را اصلی ترین وظیفه خود عنوان کرده افزود: دولت تدبیر و امید دوره اعتدال و اتمام افراط و تفریط است و باید تلاش کنیم تا منویات مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت تدبیر و امید محقق شود.

گفتنی است حمید شکری، معاون استاندار و فرمانداری ویژه شهرستان میانه در کارنامه خود فرمانداری شهرستان های میاندوآب ، عجبشیر و نقده را دارد. 

وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی ، از رزمندگان و فرماندهان دوران دفاع مقدس می باشد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱/۲۹ ۰۸:۱۴
با سلام ان شاءالله كه به مصلحت شهرمان باشد
۹۴/۱/۲۸ ۲۱:۴۲
تغییرات سریع در پست های مدیریتی سازمان نشانه بی مدیریتی عوامل ایجاد تغییر است.
۹۴/۱/۲۸ ۱۱:۲۹
ان شاءالله این تحولات به مصلحت شهرستان باشد.
۹۴/۱/۲۸ ۰۹:۰۸
این عملکرد است که بیان گرلیاقت افراده ماکه امید واریم شهرمان آبادتر شود تبریک خالصانه به جناب آقای شکری
۹۴/۱/۲۸ ۰۲:۵۸
فقط میانه ضربه خواهد خورد .ففرماندارجدیدم بیاد لابدخودش بخاط اینکه خودی نشان بده طرحهای جدیدی خواهد داد که یکسال باز طول خواهدکشید این یعنی یکسال عقب افتادیم.ااین روزها منم منم خیلی زیادشده انگارهمه دارن مفدکارمیکنند و فقط باید تاسف خوردخورد
۹۴/۱/۲۸ ۰۲:۲۱
آقای دکتر حیدری ازاد تلاشهایتان هرگز فراموش نخواهد شد بامید روزی که دوباره بازگردید.ازشما متشکریم... وبامیدادامه خدماتتان توسط اقای شکری
۹۴/۱/۲۸ ۰۱:۱۴
جا داشت روابط عمومي فرمانداري ويزه ميانه يك تيتر هم براي جناب آقاي حيدري آزاد ميزندند،مثل دها خبرهاي قبلي كه سريع تيتر ميزدند: دكتر حيدر ي آزاد با ميانه خدا حافظي كرد...
۹۴/۱/۲۸ ۰۰:۵۶
به کجا میرویم؟
۹۴/۱/۲۸ ۰۰:۵۲
شبستری هر گونه خدشه و ضربه به اعتماد و وحدت مردم را خیانت به نظام و انقلاب خواند. ************* همین کار شما خدشه و ضربه به اعتماد مردم است. پس لعنت بر ...!
۹۴/۱/۲۸ ۰۰:۳۳
فرماندار منصوب شدند یا سرپرست؟

اخبار روز