کد خبر: ۸۴۱۶۵
۲۸۵۰ بازدید
۳۲ دیدگاه

غرق شدن دو نفر در سدآیدوغموش میانه حین فیلمبرداری از مراسم عروسی /توقف عملیات جستجو

۹۷/۵/۲۷
۱۷:۱۶

در سد ایدوغموش میانه دقایقی قبل دو نفر غرق شدند.

هم اکنون نیروهای اورژانس و آتش نشانی به محل اعزام شده اندخبر تکمیلی ساعاتی بعد گزارش می گردد.

مهرانپور

***********

تکمیلی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دو جوان 39 و 32 ساله؛ هنگام فیلمبرداری از عروس و دامادی که برای ثبت بهترین لحظات زندگیشان سوار بر قایق دیگری بودند، غرق شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پیمان میرزایی و صابر سبزی، دو جوان 39 و 32 ساله؛ هنگام فیلمبرداری از عروس و دامادی که برای ثبت بهترین لحظات زندگیشان سوار بر قایق دیگری بودند، غرق شدند.

به گفته امدادگران، این دو جوان که یکی فیلم بردار بنابی و دیگری قایقران میانه ای بود، به قصد فیلم برداری، بدون جلیقه نجات وارد آب شده و به علت عمیق بودن منطقه ای که در آن از قایق خارج شده بودند، به داخل آب کشیده شدند.

هم اکنون نیروهای امدادی از جمله اورژانس و آتش نشانی به محل اعزام شده و در جست و جوی جسد آنها هستند.

*******

تکمیلی ۲

 امدادگران پس از ساعاتی جستجو برای یافتن غرق شدگان، به دلیل تاریکی شب ادامه عملیات را به صبح فردا موکول کردند و قرار است اکیپی از غواصان تبریز و مراغه به جمع غواصان میانه پیوسته و جستحو را ادامه دهند.(ساعت ۲۲)

رضا امامی/خبرگزاری صدا و سیما

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۶/۵ ۲۳:۳۱

جناب نائبی عزیز از پائیز سال 96 در سد آیدغموش قایق سواری تعطیل میباشدامسال حتی یک قایق برای تفریح به کسی اجاره داده نشده است ضمنا غرق شدن این دو عزیز ربطی به قایق سواری ندارد یکی از عزیزران یه قصد شنا وارد دریاچه شده وچون داشت غرق میشد آن دیگری به قصد کمک به هم نوع . خودرا به دریاچه زده متاسفانه دچار سانحه شده و غرق گردیده است روح هر دو عزیز از دست رفته شاد

۹۷/۵/۲۹ ۱۱:۲۰

چه ربطی داشت؟

۹۷/۵/۲۹ ۰۵:۲۰

کاملا با نظر شما موافقم

۹۷/۵/۲۸ ۲۳:۲۹

تو هم از اون ادمهایی هستی پشت میز نشستی چشمت تو جیب ارباب رجوع هستش?دادشم دیگه وقت نمیکنی فکر مردمو بکنی با ی کلمه ی ماه ارباب رجوع را ب عقب پرت میکنی?

۹۷/۵/۲۸ ۲۲:۲۹

آقای ناشناس
بی احتیاطی اشخاص و بی توجهی و... چه ربطی داره
اون وقت هرکس باید یک صاحب بالای سرش و مواظبش باشه .......

۹۷/۵/۲۸ ۱۴:۲۳

باید قبول کنیم شهر صاحب نداره?

۹۷/۵/۲۸ ۱۳:۵۹

فیلمبردار آقای پیمان میرزایی هستن که اصالتا اهل بناب هستن ولی چند سالی هست که در میانه و آتلیه هنرمندان پایتخت کاراشون رو انجام میدادن . قایقران هم که اهل میانه هستن .

۹۷/۵/۲۸ ۱۳:۲۳

نوشته یکی میانه ای یکی بنابی. فیلمبردار میانه ای بوده یا بنابی؟ قایقران میانه ای بوده یا بنابی؟

۹۷/۵/۲۸ ۱۳:۲۲

سلام از امروز پلاک جدید شهرستان میانه روی خودروهای سواری نصب گردیده. پلاک جدید شهرستان میانه ایران 35 ن می باشد. با دیدن این پلاک در سطح شهر تعجب نکنین.

۹۷/۵/۲۸ ۱۲:۰۷

آقای آی کیو متن رو بخون بعد نظر بده !!!

۹۷/۵/۲۸ ۱۱:۵۳

تعجب میکنم والایعنی چه بدون جلیقه اجازه سوارشدن برقایق داده میشه!!پیمانکاربایدموردبازخواست قراربگیره. یه هفته پیش به اردبیل رفته بودیم دریاچه ای انجابودهرکس سوارقایق تفریحی میشدحتمابایدجلیقه نجات میپوشید.حال انکه دریاچه سدایدوغموش بسیارعمیق وخطرناک هست نه جای شناست نه قایق سواری اماتورهاوغیرحرفه ایها.

۹۷/۵/۲۸ ۱۰:۲۸

در روز جهانی عکاسی, یکی از خلاق ترین و حرفه ای ترین عکاسان شهرمان اینگونه تلخ درگذشت. این مصیبت را به خانواده و نزدیکان ایشان تسلیت عرض میکنم. بنده سه جلسه هنری با پیمان میرزایی داشتم واقعا به تمام معنا کاربلد بود. خداوند هر دو را رحمت کند.

۹۷/۵/۲۸ ۰۹:۵۶

سد همان استخر نیست که مردم برن شنا کنند میخواهی بری شنا کنی برو استخر
سد برای شنا بسیار خطرناک هست

۹۷/۵/۲۸ ۰۷:۵۲

بایستی مانند سواحل دریای شمال ، سالم سازی شود

۹۷/۵/۲۸ ۰۵:۲۷

شهادت امام محمدباقر علیه السلام تسلیت باد

۹۷/۵/۲۸ ۰۲:۰۷

کاش ی منطقه مشخص شده واسه شنا توو سدا معینن کنن این همه سد داریم ولی ی مسئول کاربلد وباذوق نداریم جمعه بعدازظهرساعت۷ونیم لب سدآونلیق نشسته بودیم ک از سد ب پلیس زنگ زدن ومارو گرفتن وتعهد دادیم از بازداشت خلاص شدیم حرف حسابشونم این بود ک جایی ک خانواده هست شنا نمیکنن آخه ... صداوسیما مسابقات شنارو پخش میکنه ولی تا حالا دیدین قهوه خونه و قلیون کشیدنو پخش کنن شما بجای تبلیغ ورزش وتفریحات سالم قلیون کرایه میدی و مکان زدی برای مستی و لاابالی گری اینم از تنها منطقه تفریحیمون

۹۷/۵/۲۸ ۰۱:۰۲

به نظر عجالتاً باید شرکت اجاره دهنده قایق را بازداشت کنند بخاطر این مسامحه و تساهل.

در هر نقطه از ایران هر کسی سوار قایق شود نه تنها او را موظف و مکلف به پوشیدن جلیقه نجات میکنند بلکه متولی قایق شخصاً زیپ و کمربند آنرا کنترل و چفت و بست میکند و هیچ استثنایی وجود ندارد که کسی بگوید من شنا بلدم.

۹۷/۵/۲۸ ۰۱:۰۱

نتیجه بی‌احتیاطیه مقصر بیشتر مردم شهرند خاص میانه هم نیست هرجایی و هرشهری بی‌احتیاطی کنند ازین اتفاقها میفته
البته مسولین هم مقصرند که نظارت کافی نداشتند که آیاباقایق جلیقه نجات هم میدن یا نه
و کرایه‌دهنده هم مقصره که جلیقه نجات نداده و درنهایت خودشان مقصرند که بدون جلیقه سوار قایق شدن

۹۷/۵/۲۷ ۲۳:۳۷

بمیرم واسه عمو پیمان عمو تد و تا برگرد خاله دق میکنه بدون تو

۹۷/۵/۲۷ ۲۳:۲۹

از زمین و زمان هر چی بلاست نازل شده رو سر این میانه ای های بدبخت از جاده های قتلگاهش گرفته تا این سدها,بیچاره مردم این شهر

۹۷/۵/۲۷ ۲۲:۵۸

اونجا که قایق کرایه ای می دهند نه جلیقه میدهند نه نجات غریق بالاسرشونه اون آقا کرایه دهنده میره داخل کانکس میخوابه به امیدخدا تا قایقشون وقت مقرر برگرده و کرایه اش را بگیره چه عرض کنیم
خدا بیامرزدشون

۹۷/۵/۲۷ ۲۲:۳۱

سلام ایا امکان دارد نجات غریق در سدهای مهم میانه با امکانات حداقل در تابستان حضور داشته باشند؟؟

۹۷/۵/۲۷ ۲۲:۱۹

متاسفانه برخی ها به حرف های مسئولین وتذکراتشان گوش نمیدهند وفک میکنن خطر ومرگ مال سایرینه. من بیشتر خود این افراد را مقصر میدانم هم خانواده هاشونو داغدار میکنن وهم سایرین را به دردسر می اندازند.چند نفر باید قربانی شوند تا بفهمیم که در این مکان ها کمی محتاتر باشیم ومسائل ایمنی که تذکر داده میشود را سوسول بازی ندانیم . عروسی ها هم آنقدر تجملاتی وعجیب شده که نگو هر روز یه مدل وبساط جدید برای فیلمبرداری .

۹۷/۵/۲۷ ۲۲:۱۶

با سلام از این سدها هرکجای دنیا هست و دلیلی ندارد ندارد بخاطر بی احتیاطی کسانی اطراف همچین مکانهایی حصارکشی کنند اتفاقا سعی میکنند با جذب سرمایه گذار در جهت رونق گردشگری استفاده کنند با عرض تسلیت به خانواده های داغدار

۹۷/۵/۲۷ ۲۲:۱۵

پیمان میرزایی هنرمندان پایتخت ؟!!!!

۹۷/۵/۲۷ ۲۱:۵۱

واقعا متاثر کننده ست.خدا صبر بده به خانواده های از دست رفتگان.و بنده خدا اون عروس و داماد که سر فیلم برداری براشون یه همچین اتفاقی افتاد.خیلی غم انگیزه.امیدوارم مسئولین محترم فکری به حال این سدها بکنند تا کمتر شاهد این گونه اتفاقات باشیم.
و اینکه این کارای کلیپ و ....خیلی شورش در اومده.مثلا ماها الان نداریم زندگیمون خوب نیست یا ثبت خاطره نکردیم.ایناها اینم اخر عاقبت اون دو نفر بخت برگشته که الکی رفتن.

۹۷/۵/۲۷ ۲۱:۴۵

بی‌احتیاطی کردن
جلیقه نجات نداشتن

۹۷/۵/۲۷ ۲۱:۰۶

چه ایرادی دارد به جای این همه هزینه جلیقه نجات تن کنن

۹۷/۵/۲۷ ۲۰:۵۶

ضمن همدردی و عرض تسلیت به خانواده های داغدار و طلب رحمت و مغفرت برای حادثه دیدگان ، با توجه به اینکه حوادث مشابه زیاد در این منطقه رخ داده چه اشکالی دارد برای حفظ جان مردم ، محوطه سد حصار کشی شود یا غواص و تیم امدادی در آنجا مستقر شود؟ 

اخبار روز