کد خبر: ۶۲۲۵۲
۵۵۷ بازدید
۱ دیدگاه

اطلاعیه هشدار ممنوعیت شنا در مخزن سدها، کانال و تاسیسات آبی

۱۳۹۵/۵/۵
۱۶:۲۳

اطلاعیه

از سال  1384 تا کنون بدلیل بی توجهی به تابلو های نصب شده و توصیه های مسئولین، متاسفانه 12 نفر از هموطنان عزیزمان فقط در دریاچه و تاسیسات سد آیدوغموش میانه غرق شده اند.

سواحل دریاچه سدها به علت موقعیت خاص خود نظیر توپوگرافی کاملاً نامشخص و همچنین به دلیل باتلاقی بودن آن، مکان بسیار خطرناکی برای شنا کردن میباشد.

شهروندان فهیم و آگاه ، جوانان و خانواده های عزیز و محترم از آنجایی که فصل گرما و تعطیلات تابستانی فرارسیده است. نیاز شما به تفریح (بخصوص شنا کردن) بیشتر احساس میشود.

امور منابع آب شهرستان میانه و شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی ضمن آرزوی سلامتی شما عزیزان مجدانه استدعا داریم با توجه جدی به تابلوهای نصب شده در اطراف دریاچه سدها و توصیههای مسئولین از شنا کردن در دریاچه سدها و کانال و تاسیسات آبی جداً خودداری فرمائید، در غیر این صورت عواقب ناشی از حوادث احتمالی بر عهده متخلفین بوده و شرکت آب منطقه ای آذربایجانشرقی از خود سلب هر گونه مسئولیت می نماید.

           امور منابع آب شهرستان میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۵/۲۹ ۰۵:۱۷

متاسفانه یکی از دو فیلمبردار که در سد میانه غرق شده دوست قدیمی و برادر همسر سابق بنده بوده من و اون خدا بیامرز زیاد استخر واسه شنا میرفتیم ولی نمیدونم چی شده که نتونسته شنا کنه و خودش را نجات بده با شنیدن این خبر جگر من اّتیس گرفته و دلم برای دوتا دختر مثل دسته گلش کبابه امیدوارم دیگه شاهد این جور اخبار ناگوار نباشیم و مسولان میانه یک درایتی بفرمایند که دیگه شاهد 13 همین غرق شدگی نباشیم با تشکر از شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز