کد خبر: ۹۶۱۴۶
۸۵۲ بازدید
۸ دیدگاه (۶ تایید شده)

نمایندگان اردبیل وزیر راه را به اردبیل کشاندند؛

راه‌آهن اردبیل-میانه سال 1400 افتتاح می‌شود

۱۳۹۹/۳/۲۴
۲۰:۵۴

 محمد اسلامی در سفر به استان اردبیل با اشاره به پیشرفت راه آهن اردبیل در سال‌های اخیر اظهار کرد: روند اجرای پروژه راه آهن اردبیل در دوسال اخیر شتاب گرفته است.

وی افزود: پروژه راه در استان اردبیل جزو فعال‌ترین پروژه های راه‌ آهن در کشور محسوب می‌شود که با پیگیری‌های مجمع نمایندگان استان اردبیل تا پایان دولت دوازدهم مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وزیر راه و شهرسازی هدف از سفر خود به استان را بازدید از روند اجرای پروژه‌های راه، راه آهن و مسکن ملی عنوان کرد و گفت: پروژه‌های زیادی در حوزه راه و شهرسازی در استان در حال اجراء بوده که تلاش می‌کنیم با تسهیل اجرای این طرح‌ها شاهد توسعه راه‌ها در این منطقه باشیم.

اسلامی بیان کرد: باند دوم فرودگاه اردبیل نیز از جمله طرح‌های حوزه راه است که در هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: توسعه بزرگراه‌ها و راه‌های استان به‌دلیل محرومیت‌زدایی و ایمن سازی نیز مورد توجه بوده و با جدیت پیگیری می‌شود.

در مورد آرامش بازار مسکن تصمیم‌گیری می‌شود

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: فردا در جلسه شورای اقتصاد با حضور رئیس جمهور در مورد اوضاع نابسامان مسکن تصمیم‌گیری و سیاست‌های جدید دولت در این زمینه ابلاغ خواهد شد.

 وی با اشاره به تکمیل پروژه مسکن مهر تا پایان شهریورماه در اکثر استان‌های کشور افزود: امیدواریم در استان اردبیل نیز تا پایان مرداد ماه مسکن مهر تکمیل و احداث شود تا بخشی از نیاز بازار تامین شود.

اسلامی در مورد اقدام ملی مسکن تصریح کرد: به تمام متقاضیان که ثبت‌نام کرده و دارای واجد شرایط باشند، مسکن واگذار خواهد شد.

 وی در مورد کنترل بازار مسکن همچنین از  سازندگان خواست تا با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و مقررات و ضوابط ملی مسکن اقدام به تولید مسکن کرده و عرضه آن را با نرخ مصوب انجام دهند./فارس

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۳/۲۵ ۱۱:۲۷

بله ازطرفی انهابفکرالحاق سراب نیستندبفکراستاراهستند.

۹۹/۳/۲۵ ۱۰:۴۳

کاش ما هم جزو استان اردبیل بودیم.

من خودم مطلع هستم که در دوران دکتر احمدی نژاد، استانداری اردبیل بارها تلاش کرده تا شهرستان های میانه و سراب رو جزو اردبیل بکنه ولی هر بار از طرف تبریز سنگ اندازی شده.

استانداری اردبیل کجا و استانداری آذربایجان شرقی کجا
یکی استانداری کل استان هست
و دیگری استانداری مخصوص تبریز و شهر های اطراف

۹۹/۳/۲۵ ۰۹:۲۱

اردبیل این دوره رشد زیادی خواهد کرد و سراب حسرت زیادی خواهد خورد.

۹۹/۳/۲۴ ۲۳:۴۶

ماکه اینجاریل گذاری ندیدیم.ایستگاه سبزهم پیشرفت زیادی نداره.درموردزیرگذرراه بین مزارع باشماموافقم,نمیدونیم تاکی میخانداینطوری بمونه.
درسته شیب راه اهن بایدصفرومسطح باشه منتهااذیت ان به کشاورزان میرسه,بایدتسطیحش کنند.

۹۹/۳/۲۴ ۲۲:۲۴

چه عجله ای داشتندمیزاشتندمهرنمایندگیشون خشک بشه بعد!!
چه کسی وزیرراه روبرای بررسی وضعیت جاده های شهرستان به میانه خواهدکشاند؟

۹۹/۳/۲۴ ۲۱:۵۶

شرکت ....پیمانکارقطعه یک این پروژه باعث قطع راههای بین مزارع شده،درراه مزارع زیرپلهابصورت چاله درامده،زیربندی ماشین رابه فنامیدهد،اگرباراضافی به کامیون زده شودبه زیرپل برخوردخواهدکرد،کمی بارندگی بشه اصلانمیشه ازان ردشد.شرکت ناظررسیدگی کند.

اخبار روز