کد خبر: ۶۹۷۵۰
۱۱۰۹ بازدید
۱۰ دیدگاه (۸ تایید شده)

بازسازی بیمارستان قدیم ؛

به برکت بنیاد برکت و همت مسئولین

۱۳۹۵/۱۱/۱۵
۱۸:۴۶

 بیمارستان سابق امام خمینی (ره) به برکت بنیاد برکت ، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اعتباری حدود 80میلیارد ريال فردا با حضور وزیر محترم بهداشت و مسئولین این بنیاد ، در شهرمان افتتاح میشود.

در سال جاری (سال 95) فقط سه بیمارستان در سطح کشور در شهرهای میانه، گرمسار و مینودشت توسط بنیاد برکت تکمیل و در اختیار وزارت بهداشت قرار گرفته است.

فارغ از کمبود امکانات در سایر بخش های بهداشتی و درمانی ،می طلبد که از تلاشهای هر مسئول محترمی که موجب شده نام بیمارستان امام خمینی میانه در جمع 11 بیمارستان در دست ساخت بنیاد برکت در کشور قرار گیرد تشکر و قدردانی شود.اگر انتقادی صورت میگیرد صرفا از روی دلسوزی است ، بالطبع تلاش و دلسوزی مسئولین نیز شایسته تقدیر است.

امیدواریم سایر امکانات درمانی مورد نیاز مردم میانه از قبیل دستگاه MRI و ...که نبود آنها موجب رجوع مردم به شهرهای تبریز و زنجان بوده و علاوه بر خطرات جانی در جاده ها،هزینه های مالی در بردارد ، به زودی تهیه و در اختیار مردم قرار گیرد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۱/۱۶ ۱۳:۰۰

حالایکی جواب بده که ازدرآمد بیمارستان به بنیاد برکت هم خواهد رسید یانه؟

۹۵/۱۱/۱۶ ۰۷:۴۴

من بنظرم منظور اقای بیضایی بعضی ها نفهمیدند اگر بیمارستان زیر نظر وزارت بهداشت بود هنوز تمام نشده بود بودجه ای نمیرسید به امثال شهرستان میانه ،مثل بزرگراه سرچم میانه که استانی است و زیر نظر استاندار مطمئنا این پروژه توجهی نمیشود شاهد هستیم استاندار فعلی جاده های شهر خودشان خوی ایواوغلی مرند بودجه میدهد .

این باز زرنگی بوده بیمارستان به بنیاد برسد و تضمین شود اتمام ان اما نام محرومیت گذاشتن در شهرستانی که از ثروت های طبیعی ابی معدنی کشاورزی ،انسانی ،و جغرافیایی ژئوپلتیک برخودار است درد هر میانه ای است چرا ما با اینهمه موقعیت در این وضعیت هستیم ،


دوستان من بنظرم توی اکثر پروژه ها اگر ملی شوند پیگیری انها راحتتر است تا استانی ،و اتفاقا تهران راحت تر بودجه میدهند الان بزرگراه سرچم میانه همینطور هست اگر استانی بماند هیچوقت سرانجامی ندارد ،چون با منافع تبریز و استاندار تضاد منافع دارد .

این پروژه ملی شود حداقل میتوان ردیف بودجه ان مستقل گرفت حداقل دو قطعه ان تمام کرد .

الان متاسفانه باید بگویم همین سدشهریار که صد ها میلیارد خرج شده بدون ابگیری رها شده و نیاز ده ها میلیارد برای بهره برداری دارد جالب بهانه است میگویند جاده دسترسی ان زیر اب میرود بخاطر همین ابگیری نمیکنند که دروغ بزرگی است برای توجیه ، خود فرماندار گفت کلا چند صد میلیون تومان بیشتر بودجه برای شهریار ندادند که واقعا این رقم بیشتر شوخی جوک است و سرمایه کشور و میانه بدون استفاده در حال هدر رفتن است .

سد بزنیم ابگیری نشه چه فایده ای دارد.

من برای اثبات حرفم میخواهم مقایسه کنید پروژه های ملی شهرستان با پروژه های استانی شهرستان کدام بیشتر پیشرفت داشتند و افتتاح شده اند

۹۵/۱۱/۱۵ ۲۳:۵۸

هدف از نگارش این متن نشان دادن ذوق زدگی نیست ،در چهار سال گذشته از نزدیک در جریان جزئیات بودم ( از زمانی که وزیر محترم بهداشت دستور تخصیص اعتبار پنج میلیاردتومانی را به این بیمارستان دادند ) هدف این بود که به‌عنوان عضو بسیار کوچکی از اهالی رسانه و فعالان اجتماعی به مسئولان شهرمان بگوییم همانطوری که در کاستی ها (به حق )انتقاد میکنیم در این موارد هم (به حق ) تشکر کردن را بلدیم و هر اقدامی که در راستای خدمت رسانی به مردم شهرم باشد قابل تقدیر هست

۹۵/۱۱/۱۵ ۲۳:۵۰

 به نظرم برخورداری مردم از امکانات درمانی و بهداشتی در اولویت هست.چه به نام بنیاد برکت باشد و چه وزارت بهداشت.هدف تشکیل بنیاد برکت هم ارائه خدمات به مردم هست.البته نام امام خمینی (ره) باقی مانده و فقط واژه بنیاد اضافه شده.اگر بنیاد برکت همین حمایت‌ها را در عرصه صنعت بویژه تولیدکنندگان شهرک صنعتی میانه و احیای واحدهای صنعتی داشته باشد به قول جنابعالی از لیست محرومیت خارج میشویم و دیگر با شهرستانهایی امثال چاراویماق مقایسه نمیشویم!!

۹۵/۱۱/۱۵ ۲۳:۴۷

مردم همیشه راضی هستیم.۱۰۰سال بعد بزرگراه میانه سرچم تمام شود باز هم ذوق زده میشویم و از همت مسولین تعریف و تمجدید میکنیم.
یک بازسازی ساده چندین و چند سال طول کشید حالا باز هم ذوق زده میشویم.۳۰سال است مشکلات بیشماری داریم ولی روال اینست که محروم بمانیم

۹۵/۱۱/۱۵ ۲۳:۴۴

به برکت بنیاد برکت و همت مسولیین!!! سالهای زیادی طول کشید.چه برکت و چه همت ضعیفی که توان بازسازی بیمارستان تاریخیمان را نداشتند و مردم سالهای خیلی زیادی منتظر ماندند‌.
بودجه ی مملکت فقط برای تهران است و در مرحله دوم برای مراکز استانها.
محرومیت همیشگیست.مثل محرومیت در زمینه ی جاده هایمان ، امکانات درمانیمان، آب شربمان، بیکاریمانو ...

۹۵/۱۱/۱۵ ۲۰:۴۶

ماهم از ایشان تشکر میکنیم هر قدم خیر برای شهرستان شایسته تقدیر هست .

۹۵/۱۱/۱۵ ۲۰:۲۷

سلام آقای بیضایی عزیز نمی دانم حالا نظر مرا تائید کنید یا نه ولی امیدوارم تائید فرمایید. می خواهم صریح و بی پرده گویم وقتی که هزینه بیمارستان بالای سی میلیارد شده و هشت میلیارد آن از بنیاد پرداخت شده در هر حال دست شان درد نکند ولی نامگذاری تابلوی آن این تصور را در ذهن ها ایجاد می کند که میانه هم مثل چاراویماق که محروم است محروم بوده و نام بیمارستان چاراویماق و میانه به نام بنیاد مزین شده است .

اخبار روز