کد خبر: ۶۹۷۱۴
۵۶۱ بازدید
۲ دیدگاه

بیمارستان برکت امام خمینی(ره) میانه افتتاح می‌شود

۱۳۹۵/۱۱/۱۵
۰۹:۵۳

 بیمارستان 96 تخت‌خوابی برکت امام خمینی(ره) میانه پس از تکمیل و توسعه توسط بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرآنلاین، بیمارستان 96 تخت‌خوابی برکت امام خمینی(ره) با زیربنای 7800 مترمربع با اختصاص اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال از سوی بنیاد برکت تکمیل و توسعه‌یافته و آماده‌ی بهره‌برداری شده است.

این بیمارستان که با طراحی جدید و مطابق با استانداردهای روز دنیا بازسازی و توسعه‌یافته است، شامل بخش‌های مجهز اتاق عمل، بستری زنان و مردان، آی‌سی‌یو، سی‌سی‌یو، دیالیز، رادیولوژی، سی‌تی‌اسکن، اورژانس و ... است.

براساس تفاهم‌نامه‌های منعقدشده میان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کار ساخت و تکمیل 11 بیمارستان با 1200 تخت با تأمین اعتبار از سوی ستاد و توسط بنیاد برکت در دست انجام است.ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به منظور ارتقای سلامت محرومین و حمایت از برنامه‌های درمانی کشور و در راستای اجرای فرامین ابلاغی سیاست‌های کلی سلامت از سوی مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی»، ساخت و تکمیل این بیمارستان‌ها را برعهده گرفته است.

لازم به توضیح است در سال جاری دو بیمارستان دیگر در مینودشت و گرمسار از سوی بنیاد برکت تکمیل و برای بهره‌برداری در اختیار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گرفته است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۱/۱۵ ۱۵:۵۶

ببخشید این بیمارستان کدوم طرف میانه هست؟؟؟؟

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز