کد خبر: ۲۳۸۳۶
۲۲۸۷ بازدید
۸ دیدگاه (۸ تایید شده)

بازدید سرزده حیدری آزاد از پروژه بازسازی بیماستان امام خمینی و مرمت بیمارستان خاتم الانبیاء

۱۳۹۳/۴/۲
۱۱:۴۲

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه پس از تأمین اعتبار مرمت و بازسازی بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان، جهت اطلاع و آگاهی دقیق و مستقیم از نحوه، کیفیت و سرعت بازسازی بنای بیمارستان، بصورت سرزده و بدون اطلاع قبلی از این مکان بازدید بعمل آورد.

حیدری آزاد همچنین در حین بازدید با فراخواندن رئیس شبکه بهداشت شهرستان میانه بازدیدی از وضعیت نه چندان مطلوب بیمارستان خاتم الانبیاء انجام داده و طی آن از رئیس شبکه بهداشت و پیمان کار بنای ساختمان بیمارستان خواستار سرعت بخشیدن به عملیات بازسازی شد و تأکید کرد که بخشی از پروژه های فوق الذکر تا هفته دولت و مابقی قطعاً باید تا دهه فجر، کامل و آماده تحویل جهت استفاده مردم شریف و قدردان میانه شود، و غیر از این طرز دیگری قابل قبول نخواهد بود.

وی همچنین در انتهای بازدید و استماع توضیحات دکتر طاهری؛ رئیس شبکه و همچنین پیمانکار بنای بیمارستان، ضمن تشکر از زحماتی که تاکنون جهت بازسازی صورت پذیرفته است، بر کیفیت و سرعت تأکید دوباره کرده و افزود: در تمامی مراحل بازسازی از سوی تک تک عوامل، قطعاً باید این دو امر بسیار مهم مد نظر قرار داده شود تا خدایی ناکرده ذره ای از بیت المال به هدر نرود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۱/۲۲ ۲۱:۲۰
وقتی شما نظرات را سانسور میکنید انتظار نداشته باشید که کسی تظر بنویسد لطفا تظرات را انعکاس دهید بعداز آن بدانید که این روز شماری ها نثیحه دارد یانه مخصوصا در حوزه بهداشت و درمان شهرستان که با مدیریت فعلی کسی از وضعیت موجود راضی نیست به جز نمایندگان محترم وزحمتکش شهرستان ؟؟؟؟
۹۳/۱۱/۱۶ ۱۹:۴۶
وقتی نظرات منتقدانه راحذف می کنید وقتی امتقادها به گوش مسئولین اگر؟برسد سازنده است ولی اصد افسوس که این امنقادات به نمایش در نمیآید بعدا انتظار داریم مشکلات شهرمان بر طرف شود ...... این ریاست محترم شبکه بهداشت حق و حقوق کارکنان زحمتکش را به موقع ÷رداخت نمی کند و به اعتراضات هم با تهدیدات عوامل خود در نطفه خفه میکند بعد شما روز شماری میکنید که تا افتتاح فلان پروژه فلان روز مانده عجب خیال خامی ...
۹۳/۱۱/۱۳ ۲۲:۱۳
تازمانی که افراد نالایق در سمت رییس شبکه بهداشت است وضعیت به همین منوال است صد رحمت به مدبران قبلی ؟
۹۳/۱۱/۱۳ ۲۲:۱۲
تازمانی که افراد نالایق در سمت رییس شبکه بهداشت است وضعیت به همین منوال است صد رحمت به مدبران قبلی ؟
۹۳/۱۱/۴ ۰۹:۴۹
اميد هست رياست جديد هم شبكه ميانه و هم بيمارستانهاي ميانه : اعضاي مقتدر وقوي اتخاذ گردد تا رضايت مردم و كاركنان ابن مجموعه در حوزه درمان و مطالبات كاركنان بر آورده و تامين گردد>
۹۳/۱۰/۲۸ ۱۰:۱۳
والا ما كه از اين اقدامات چيزي نفهيميديم معوقات كاركنان مانده اضافه كاري بموقع پرداخت نميشود و ميكويند پول نداريم درعوض براي اين كارها تا دلتان بخواهد پول هست....خانه از پاي بست ويران است خواجه دربند نقش ديوار است
۹۳/۶/۱۲ ۱۲:۵۹
باسلام:تغييروتحول مديريتي انجام نشود وضع همينه.
۹۳/۴/۳ ۰۳:۱۲
اميدوارم همه كارهاي فرماندار نتيجه پاياني داشته باشد ,واميدوارم همه همكاري كنند يك دست صدا نداره با هم بودن راز موفقيته.

اخبار روز