کد خبر: ۷۰۳۷۶
۲۲۴۵ بازدید
۶۰ دیدگاه (۵۱ تایید شده)

فوری ؛

خرده فروش با غیبتش هم شهردار میانه باقی ماند؛تکمیلی ؛ترکیب آرا

۱۳۹۵/۱۲/۷
۱۹:۱۹

به گزارش صدای میانه ، عصر امروز اعضای شورای شهر میانه در ساختمان شورا گرد هم آمدند تا طبق جلسه قبل شهردار میانه را استیضاح کنند که با رای اعضا خرده فروش شهردار میانه باقی ماند.

بعد از اتمان رای گیری و شمارش آرا 5 نفر موافق برکناری بودند ولی حداقل آرای برکناری 6 رای بود که بر همین اساس شهردار ابقا شد واین جلسه دقایقی پیش به پایان رسید .

منبع آرا: فردای میانه

**************

صدری -یوسفی -اقبال محمد حسینی بعنوان مخالف برکناری و نعمت زاده، حسینخانی،رجبی، شبخ الاسلامی ومیعاد موافق برکناری بودند ولی با توجه به اینکه برابر قانون حداقل رای برکناری دو سوم رای اعضای شوراست که ۶ رای می شد .

شاهمحمدی عضو شورا و خرده فروش شهردار غایبین جلسه بودند

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۲/۱۶ ۲۲:۵۹

بله مطمئن باشید رسیدگی میشود اونم از ردهای بالا حرف مفت هم نمیزنیم.

۹۵/۱۲/۱۴ ۲۰:۰۴

سلام

دوست عزیز منظور شما چیست ! شما رسیدگی می کنید !

۹۵/۱۲/۱۳ ۰۰:۱۶

با سلام حتما به این موضوع رسیدگی میشود نگران نباشید.

۹۵/۱۲/۱۳ ۰۰:۱۵

با سلام دوست و همشهری خوبم یک بار دیگر مطلب نوشته شده را بخوان منظورم را خوب متوجه نشدی عرض کردم دوست نداشتم خودم را معرفی کنم چون اعضای سایت و کاربرانش را افرادانی لایق دیدم واسه خاطر اون بود که این جملات را نوشتم فکر نکنم جملات من فقرفرهنگی داشته باشد یه حس ناسیونالیستی واسه شهر و شهروندانم است که چوب کم کاریهای مسئولین شهر را میخورن.امیدوارم که اوضاع شهرمان خوب گردد.امیدوارم و هر کمکی از دستم بر میایید برای این شهر انجام میدهم چون دوست دارم که جسمم در این شهر به خاک سپرده کردد.

۹۵/۱۲/۱۱ ۲۳:۲۹

کار اسانی است با هر اسمی وارد شوید.دکتر هستید ولی لفظ و کلماتتان جز سطح پایین و فقر فرهنگی چیزی را نمیگوید.دکتر هستید برای خودتان.این سایت برای مردم است چه کارمند چه دکتر چه...پس نیاز نیست به رخ بکشید.در ثانی اشتباه محض میباشد تهران را با میانه مقایسه کرد.از جو سیاسی گرفته تا بودجه و... و این را باید شما که دکتر هستید خوبتر بدانید .ولی دریغ از این فقر....

۹۵/۱۲/۱۱ ۰۸:۲۰

سلام
اقای دکتر محسن نظری شما بدانید میانه ای اگاه و دردمند از شرایط حاکم بر
شهرستان میانه زجر می کشد . بنده با داشتن لیسانس مهندسی برق در یکی
از ادارات شهرستان کار می کنم وقتی فساد حاکم بر ادارات را می بینم واقعا
نمی دانم چه کنم چندین با ر با سازمان بازرسی استان تماس داشته ام ولی
گستردگی فساد به گونه ای است که اقدام و عمل را بی اثر می کند .

۹۵/۱۲/۱۰ ۰۷:۳۴

عزیزان شورای شهر این چهارسال را در کدام ولایت سیر می کردند که حالا نزدیک انتخابات به فکر استیضاح وتغییر وتحول افتاده اند؟؟؟ شهروندان میانه را چه فرض کرده اید؟؟؟ مامیانه ای هابیشتر از همت برای تغییر  شهردار(که صدالبته بجاست ودرانجامش تعلل شده)باید به فکر تغییر اساسی در انتخاب اعضای آینده شورای شهردرانتخابات ۱۳۹۶ باشیم.

۹۵/۱۲/۹ ۲۳:۱۷

با سلام و خسته نباشید به همه اعضای محترم سایت و مدیر محترم.دوست نداشتم اسم دکتر را کنار اسمم بنویسم اما میخواهم بگویم که انسانهای فرهیخته و باسواد مطالب خوب این سایت را همیشه دنبال میکنن.کسانی که به استیضاح شهردار غیر فنی و تاریخ دادن رای ندادن وجهه خودشون را کاملا آشکار کردن بنده ساکن تهران هستم و کارمند شهرداری تهران هستم خیلی خوشحال بودم که شهرداری را که فرماندار حمایت میکند را استیضاح میکنن در تهران استاندار تهران آقای هاشمی است و آقای قالیباف شهردار هستن تا اونجا که من اطلاع دارم هیچ وقت یه استاندار به خود اجازه دخالت در کار شهرداری را نمیدهد پس نتیجه میکریم که فرماندار محترم میانه و شهردارش که باید از هم فاصله بگیرند تا توازن قدرت در شهر هماهنگ کردد با هم یکی هستن و این شوراها چقدرانسانهای ترسوی هستن که نمیگذارن شهردار میانه استیضاح کردد همه ما الان قشنگ میدانیم و حس میکنیم میانه یه ده بزرگ است با مسئولین بی کفایت و مقام پرست تا کی حق مردم مظلوم و شهید پرور این شهر خورده خواهد شد خدا میداند بنده دوست دارم یه حرکت بزرگ واسه شهرم انجام دهم روابط هم پیدا کردم انشاءلله این کار را خواهم کرد به کوش سران کشوری خواهم رساند که چه مزدورهای در این شهر فعالیت میکنن.ببخشید اگه غلط املایی داشتم.

۹۵/۱۲/۹ ۱۳:۳۶

احسن دادا جواب بايد همين باشه

۹۵/۱۲/۹ ۰۹:۲۵

خرده فروش حالا که باز شهردار شدی بیا به این پارک دانش رسیدگی کن ...

۹۵/۱۲/۹ ۰۹:۲۳

آفرین به آن پنج نفر آفرررررررین دست علی یارتان تا اخرین نفس جنگیدید درود به غیرتتان.

۹۵/۱۲/۹ ۰۰:۳۸

خرده فروش بیا مارا دریاب بالاغیرتا به این محله بهمن آباد نظرکن آسفالت ندارد آمدین بودجه روهدرکردین آسفالت موقتی ریختین باهزار تذکر اهالی گوش شنوانداشتین آسفالت توچن ماهه این سال ازبین رفته باید چیکار کنیم اهالی بهمن ابادبرن به کی شکایت کنن ای خدا یه ذره دله این خرده فروشو برحم بیار به محله ها واهایشان احترام قایل شود فقط خدا خودت کمک کن.

۹۵/۱۲/۸ ۲۰:۱۸

من کاری با شخص ندارم، برادر وقتی یه سرهنگ میشه شورا بخواد یا نخواد خوی نظامی گریش باعث میشه نتونه کار شورایی کنه و تک روی می کنه و با اطن کار باعث بهم ریختن شورا میشه.

۹۵/۱۲/۸ ۱۷:۲۶

باید به اعضای شورا گفت:شب داراز است وقلندر بیدار.این کارا زحمات شهردار و پرسنل شو نمی تونه خدشه دار کنه ونهایتا اینکه عزیزان شورا به فکر نان باشین که خربزه آب است.

۹۵/۱۲/۸ ۱۷:۱۴

وجود شورا برای شهر رو متحمل خسارت هنگفتی کرده چرا که تجربه ثابت کرده تصمیم های شورا بیشتر بر پایه منافع شخصی تا منافع عمومی.شهردارفعلی یکی از بهترین شهردار های تاریخ میانه است.

۹۵/۱۲/۸ ۱۶:۵۴

جالب اینجاست که حق این همه کارگر شهرداری را خرده فروش با امدنش احیا کرد و طبقه بندی شغلی و ...را اورد.بیشتد اعضای شورا مخصوصا ان هایی که به رفتن شهردار رای میدادند میگفتند بدهید بخش خصوصی!ولی جالب بود سوال طرح کدده بودند که چرا اضافه کاری یکی کمه یکی زیاده!!!یکی نیست بگه اخه .... شما خودت داری کادگرو بدبخت میکنی بعد اومدی تو تشخیص شهردار در اضافه کاری دخالت میکنی!!!مردم بشناسید....

۹۵/۱۲/۸ ۱۵:۰۷

روستای میانه شورا و شهردار لازم ندارد.
ما اگه دنبال مقصر بگردیم فقط و فقط مردم میانه هست والسلام

۹۵/۱۲/۸ ۱۴:۵۶

ديروز آبروي شورا رفت
شهردار حتي به خود زحمت حضور در جلسه و پاسخ گويي را نداد

همان كسي كه ميگفت حرفهاي ناگفته زياد دارم!!!

اعضاي شورا بخاطر اين بي احترامي شهردار به شورا بايد راي به بركناري او ميدادند

ولي

منتظر بمانيد تا مردم خود شما در انتخابات ارديبهشت ماه بركنار كنند..

۹۵/۱۲/۸ ۱۳:۱۶

موفق بشوند یانشوند برام مهم نیست مهم به نظر من این هست که اینها میخاستندکسی روکه اصلا به وظایفش آشنانیست و نظافت و پاکیزگی پارکها بوستان ها آسفالت کوچه وخیابان براش مهم نیستو عوض کنند و شخصی رو بیارن که به این وظایف آشنا باشه ولی حالا درسته که نشد ولی این کار باعث میشه که هم مردم ازین وضع خبرداربشن و این مسئول به خطاهایش پی برده و دراین مدت باقی مانده از وقتش جبران خطا کند. باز هم سپاس از پنج نفر اعضای شورای شهرمان که مردانگیتان رانشان دادید درود به شرفشان

۹۵/۱۲/۸ ۱۳:۰۹

این جملتون مرا داغون کرد!!!(افرین به خانوم شیخ السلامی!!!!!!!! و میعاد؟!!!و نعمت زاده!!!!!!!!!!!!!!!!!و رجبی!!!!!!!! که تلاش خود را کردید...)
اخه مرد مومن شهردار ۵ ساله داره تلاش میکنه با کمک برخی اعضا شورا یا این افراد که برخی ۲ شغله هستند و سخت ترین کارشان مانع شدن به کار کردن شهردار است؟!!!!یکی نمره میده رای میاره...یکی چون رقیب زن نداره رای میاره یکی هم...ادم خندش میگیره خداشاهده....

۹۵/۱۲/۸ ۱۲:۰۳

بله.ممنون ار این افراد که واقعا برای منافع شخصی خود و افکار خود نه شهر خود!(شورای خود هستند نه شورای شهر)تلاش بسیار زیادی کردند ولی به امید خدا موفق نشدند

۹۵/۱۲/۸ ۱۱:۱۵

تا انتخابات صبر کنید نتایج خودش روشن میشه.

۹۵/۱۲/۸ ۱۱:۰۳

اعضای مخالف شورا به بفکر منافع شهر نیستن مخصوصا اعضایی که سابقا تو شهرداری کار کردند.

۹۵/۱۲/۸ ۱۰:۵۵

باید به اعضای موافق شورا تبریک گفت واقعاتو این چند سال شاهد کارهای زیادی از شهردار زحمت کش مردمی و دلسوز شهرمان بوده ایم .امیداست با ابقای شهردار حاضر بیش از بیش توفیق بهره مندی از ایشان وپرسنل شهرداری داشته باشیم .

۹۵/۱۲/۸ ۰۹:۵۴

کلا کمتر از دوماه به انتخابات مانده این استیضاح هم یک مسئله فرمالیته بود نه کارایی داشت و نه فایده ای ،بنظرم بی توجه باشیم بهتره ،شوراهم نزدیک انتخابات شده میخواهند شوی انتخاباتی با این استیضاح بزنند .مردم واقعیت را ببینند و الکی پیاز داغش زیاد نکنند

۹۵/۱۲/۸ ۰۹:۳۱

جناب سرهنگ نعمت زاده نیازی به تبلیغ نداره این دوره انشاالله نماینده محلس خواهند شد تا ببینین نماینده به کی میگن

۹۵/۱۲/۸ ۰۹:۱۳

آفرین به خانم شیخ الاسلامی واقایان نعمت زاده میعاد رجبی حسینخانی، ممنون خسته نباشید خداقوت ازین که تلاش خود راکردید تا شهرمان را آبادکنید ممنون شماهمه تلاش خودراکردید دریادمان خواهیدماند، عیبی نداره اندکی صبر سحرنزدیک است انشالا مردممان در انتخابات بعدی با انتخاب شورای جدید حتما نابسامانی را کنار خواهندزد.

۹۵/۱۲/۸ ۰۸:۵۸

شهردار به احتمال زیاد به خاطر غیر قانونی بودن جلسه حضود نیافته اند.در ثانی اگ با نیامدن شهردار قرار بر این باشد که کل زحمات ایشان را کنار گذاشت باید انسان از دایره عدالت خارج شده باشد!ثالثا آن تعداد افرادی که رای دادند برای برکناری ایا واقعا برای شهر بده است یا خودشان؟!!!!!!

۹۵/۱۲/۸ ۰۸:۵۳

آقای ...ی خوب بلده چیکار کنه که خرده فروش شهردار بمونه

۹۵/۱۲/۸ ۰۸:۲۶

سلام خدمت همشهریان عزیز.متاسفم از سه نفراز شوراهاآقایان صدری ومحمدحسینی و....که با وجود عدم حضور شهردار عزیزشان باز هم به او رای اعتماد دادند .این عزیزان که نمی فهمند که نیامدن شهردار توهین به شخص اعضا میباشد.

۹۵/۱۲/۸ ۰۸:۰۵

سلام،عملکرد آقای خرده فروش  حداقل از میعاد و رجبی  خیلی خوبه

۹۵/۱۲/۸ ۰۷:۴۰

سلام

برادر عزیز اینجا جای تبلیغ و تقدیر و خود ستایی نیست مشکل اصلی میانه
باند بازی - طایفه گری - و سایر مشکلات است خودمان را گول نزنیم میانه
اینطور که به جلو می رود روی ابادانی را به سختی خواهد دید برویم شهرهایی
مانند بناب را ببینیم انوقت خواهیم دید در خواب و خیال هستیم .

۹۵/۱۲/۸ ۰۱:۴۷

آقای ... جوابتان در انتخابات پیش رو خواهیم داد

۹۵/۱۲/۸ ۰۰:۲۵

خرده فروش ((((((با غیبتش))))) هم شهردار میانه باقی ماند؛
یاشاسین بیزیم زحمت کشیمیز...

۹۵/۱۲/۸ ۰۰:۲۰

آن یک نفر غایب هم مدافع کار شهردار هستند.از شهردار حمایت میکنند.این را همه میدانند

۹۵/۱۲/۸ ۰۰:۱۶

اینجانب در تاریخ ۹۴.۳.۲۱ طبق مجوز شهرداری اقدام به نصب درب پارکینگ نمودم که چندی از اهالی کوچه شکایت کردند و طبق مجوز صادره قاضی حکم به نفع بنده داد و من هم بر علیه فرد خاصی که مرا تهدید و... شکایت کردم و ایشان محکوم شدند و رای صادر کردند که در دادگاه استان ایشان نامه ای از شهرداری مبنی بر مسدود نمودن درب گرفتن و دادگاه هم بر اساس نامه دوم حکمی از احکام صادره را نفی کرد. بنده را آقایان حسینی،رجبی و صدری به خوبی میشناسن. خواستم بدانم این تناقض برای چیست و من برای شکایت به کی رجوع کنم.اقای تقوی میگویند نامه دوم اخطاره.تازه نامه را به من هم نداده بودن بلکه به درخواست شاکیم به ایشان داده بودند و من هم بعد از رای صادره که مستند به نامه دوم کرده بودند از وجود نامه مطلع شدم

۹۵/۱۲/۷ ۲۳:۳۴

جواب این سوال رو از اقای صدری بپرسید که لیسانس حسابداری دارند کارمند نمونه بانک خدا قوت دلاور خسته نباشی پهلوان

۹۵/۱۲/۷ ۲۳:۱۴

و اما مسئله ای تحت عنوان دو سوم!
خب همانطور که اندیشمندان اتفاق نظر دارند، دو سوم از 9 نفر میشود 6 نفر! ولی مسئله وقتی بغرنج میشود که یک نفر از این 9 نفر غایب میباشد
پس براستی دو سوم از 8 نفر چه مقدار خواهد بود؟ خب جواب ریاضی برای این معادله 5.33333 خواهد بود، ولی جواب اعضای فهیم شورا در این مورد چیست؟
فکر کنم به جای این 33333/ یک کیف یا کفشی میگذاشتند تا حداقل این مجلس سندیت قانونی داشت، یا اگر دقیق تر بگویم بهتر بود 9 جفت کفش میگذاشتیم یا اصلا 9 صندلی خالی داشتیم تا این فاجعه را شاهد نمیبودیم!
تاریخ میانه این اعضای فخیم و فکور و رشید و سعید و مقیم و شکور و راسخ و خدمتگذار را فراموش نخواهند کرد.

اجرکم در روز قیامت جلوی چندین هزار میانالی

۹۵/۱۲/۷ ۲۲:۵۸

میانه شده قحط الرجال وقتی شهردار میبینه شورا ... هست برا شهر هم کاری نمیکنه

۹۵/۱۲/۷ ۲۲:۲۶

ترکیب شورا حتما در دور بعد باید عوض بشه

۹۵/۱۲/۷ ۲۱:۳۷

واقعا ايشون عامل عدم اتحاد در شورا هستند ،، انشاالله در دور آينده مردم از خدمات ايشون بي نصيب ميشند به اميد خدا

۹۵/۱۲/۷ ۲۱:۳۴

طبق سخناني كه آقاي يوسفي در جلسه فرمودند در رابطه با نامه فرماندار و نامه محرمانه استانداري در رابطه با برگزار نشدن جلسه كه بعد از فرمايش آقاي يوسفي آقاي رجبي سخنان را تكميل نمودند ظاهرا جلسه نبايد تشكيل ميشد كه شد

۹۵/۱۲/۷ ۲۱:۲۳

از کدام زحمت؟! ...بروید ببینید رای هایی که مخالف داده شدند برخی(برخی)از روی دلسوزی برای شهر نبوده و نیست فقط به خاطر غرض است.و دیگر بقیه جریان معلوم است...

۹۵/۱۲/۷ ۲۱:۱۴

تقدیر از زحمات جناب سرهنگ نعمت زاده ایراد داره؟

۹۵/۱۲/۷ ۲۰:۵۲

واقعا اقای نعمت زاده سرهنگ هستند؟ من ارادتم به ایشون تکمیل تر شد جناب سرهنگ دوست داریم عضو شجاع شورای شهر

۹۵/۱۲/۷ ۲۰:۵۱

تبریک میگم خدمت شهردار سخت کوش. الحق و الانصاف باید ابقا می شدید.

۹۵/۱۲/۷ ۲۰:۳۸

باید برای پس رفت شهر بعضی ها رای بدن این که جای تعجب نداره

۹۵/۱۲/۷ ۲۰:۱۰

جک خوبی بود برادر من.

۹۵/۱۲/۷ ۱۹:۴۲

نحوه استیضاح و برکناری شهردار 

* چنانچه اعضای شورا دو بار از پاسخ شهردار قانع نشوند در صورت درخواست یک سوم اعضای شورا استیضاح شهردار در دستور کار قرار می‌گیرد. تقاضای استیضاح باید سریع و دارای موضوع یا موضوعات مشخص و معین باشد. تقاضای مزبور در اولین جلسه علنی شورا قرائت و به شهردار ابلاغ می شود.

* وی موظف است با هماهنگی رئیس شورا حداکثر ظرف مدت 15 روز پس از تاریخ ابلاغ در محل شورا حاضر شود و به سوال مطرح شده پاسخ دهد. پس از ارائه پاسخ بدون حضور شهردار در خصوص عدم اعتماد به وی برای تداوم تصدی سمت شهرداری، رای گیری می‌شود. در صورتی که شهردار علی رغم هماهنگی صورت گرفته در جلسه استیضاح حاضر نشود استیضاح کنندگان مطالب خود را بیان می‌کنند و نسبت به عدم اعتماد، رای گیری می‌شود.

* چنانچه دو سوم کل اعضای شورا رای عدم اعتماد بدهند شهردار از کار برکنار و فرد جدیدی از سوی شورا انتخاب می‌شود.

۹۵/۱۲/۷ ۱۹:۴۱

یادگار ارزشمند 8 سال دفاع مقدس
جناب سرهنگ پاسدار بهمن نعمت زاده
علیرغم ابقای شهردار ولی ما تلاشهای شما در راستای استیضاح را فراموش نخواهیم کرد و همچنین غیبت برادر محترم جعفر شاهمحمدی را هم فراموش نخواهیم کرد.

۹۵/۱۲/۷ ۱۹:۲۸

با این که فرمانداری غیر قانونی اعلام کرده بود!
در هجوم این حملات انتخاباتی...
یاشاسین پاک شهرداریمیز

اخبار روز